Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Ср, 8 квітняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Ромни: «Соціальне житло»
19.01.2015

Соціальне житло - житло всіх форм власності (крім соціальних гуртожитків) із житлового фонду соціального призначення,   що безоплатно    надається   громадянам   України,   які   потребують соціального захисту, на підставі договору найму на певний строк.

З введенням в дію Закону України «Про житловий фонд соціального призначення» в місті Ромни сформовано чергу осіб, які мають право на отримання соціального житла. Перебування на соціальному квартирному обліку дає можливість громадянам отримати безкоштовно житло у тимчасове платне користування (іншими словами – винаймати житло за доступну плату).

Станом на 01.01.2015 року на соціальному квартирному обліку у виконавчому комітеті міської ради перебуває 14 сімей (одиноких громадян) з них 13 осіб мають першочергове право отримання житла, 1 особа – позачергове.

За період з 2010 року по теперішній час 5 сімей (одиноких громадян) уклали договори найму соціального житла та користуються соціальним житлом.

Громадяни відповідно до статті 10 Закону України «Про житловий фонд соціального призначення» можуть стати на соціальний квартирний облік, якщо для них

- таке житло є єдиним місцем проживання або які мають право на поліпшення житлових умов відповідно до закону;

- середньомісячний сукупний дохід яких за попередній рік з розрахунку на одну особу в сумі менший від величини опосередкованої вартості найму житла в даному населеному пункті та прожиткового мінімуму, встановленого законодавством.


Порядок постановки у таку чергу регулюється Постановою КМУ України від 23 липня 2008 р. N 682 Про деякі питання реалізації Закону України “Про житловий фонд соціального призначення ”.
 

 

 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa