Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Ср, 1 квітняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Проект DESPRO «Підтримка децентралізації в Україні» продовжить свою роботу до 2017 року
21.01.2015
Мінрегіон України та Швейцарська агенція з розвитку та співробітництва підписали додатковий договір стосовно впровадження українсько-швейцарського проекту DESPRO «Підтримка децентралізації в Україні», згідно з яким Швейцарія надаватиме Україні свою підтримку у реформуванні системи місцевого самоврядування до 2017 року.

Документ передбачає, що проект надаватиме технічну допомогу і сприятиме покращенню комунальних послуг у селах Вінницької, Дніпропетровської, Івано-Франківської, Полтавської та Сумської областей.

«Проект «Підтримка децентралізації в Україні» був і залишається цінним партнером у впровадженні реформи в нашій країні. Ваша допомога у пілотних регіонах – це практичні дії, спрямовані на вирішення актуальних проблем сільських територій. Ви допомагаєте нам формувати найкращий досвід, який стає прикладом для усіх громад, які прагнуть змін на краще. Наші відносини з вами перевірені часом, і ми з радістю продовжимо їх і у цьому році, який має стати визначальним для України», – сказав під час підписання договору заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України В’ячеслав Негода.

Довідково:

Проект DESPRO «Підтримка децентралізації в Україні» фінансується Урядом Швейцарії на безповоротній основі. Реалізація проекту поділена на окремі фази. Перша (2007-2010) та друга (2010-2013) фази вже завершені. Третя фаза триває з 1 травня 2013 року і, за додатковою угодою, має завершитися 30 квітня 2017 року. Загальна сума реалізації третьої фази становить більше 9 млн. швейцарських франків (близько 165 млн. грн.).

Завдання проекту – розвиток сталих моделей децентралізованого надання послуг, їх успішне впровадження у пілотних регіонах, документування та інтеграція у процеси державних реформ у сфері децентралізації з метою подальшого поширення в інших регіонах.

Ключовим партнером DESPRO є Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

Роменська міська рада активно співпрацює з Швейцарсько-українським проектом «Підтримка децентралізації в Україні». 06 лютого 2014 року підписано Меморандум про співробітництво між DESPRO та Роменською міською радою для поліпшення та доступу до послуг водопостачання населенню м. Ромни шляхом оптимізації, модернізації та розвитку міської системи водопостачання. Працює  робоча група з реалізації спільної діяльності за цим напрямком. На 60 сесії Роменської міської ради 27.08.2014 року затверджено «Міську програму модернізації та розвитку централізованої системи водопостачання міста Ромни на 2014-2017 роки». За даною Програмою модернізації та розвитку централізованої системи водопостачання міста Ромни на 2014-2017 роки планується отримати кошти проекту DESPRO - 1 млн. грн.

За Швейцарсько – українським проектом “Підтримка децентралізації в Україні” DESPRO між Роменською районною радою, Роменською районною державною адміністрацією, Роменською міською радою та сільськими радами Роменського району підписано Меморандум про співпрацю щодо розробки та впровадження інтегрованої системи поводження з твердими побутовими відходами (ПТПВ) у Роменському районі та міста Ромни. За цим Меморандумом сторони співпрацюють для закриття існуючого сміттєзвалища та перетворення його на екологічно безпечний об’єкт, проектування та будівництва санітарного полігону твердих побутових відходів для забезпечення потреб громад Роменського району та міста Ромни у безпечному розміщенні ТПВ.

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa