Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Ср, 8 квітняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
На виклики сьогодення - міцні знання, наполеглива праця і нові перемоги
04.02.2015
Так у грудні 2014 – січні 2015 слухачі Роменської МАН взяли участь в міжнародному та трьох всеукраїнських конкурсах: Національному турі Міжнародного конкурсу молодіжних проектів з енергоефективності «Енергія і середовище», Всеукраїнському інтерактивному конкурсі «МАН-Юніор Ерудит», Всеукраїнському конкурсі винахідницьких та раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму (16-23 років) та Всеукраїнському турнірі юних натуралістів. На сьогодні вихованці вже досягли значних результатів та перемог.

Слухачі секції фізики Московець С. (кер. Литвиненко О.В.) та Гараган К. (кер. Романчук М.М.) здобули перемогу на обласному етапі Національного туру Міжнародного конкурсу молодіжних проектів з енергоефективності «Енергія і середовище». Їх наукові проекти були направлені для участі у Національному турі Міжнародного конкурсу. За підсумками заочного етапу Гараган К. отримав право представляти Сумську область у фіналі Конкурсу, який відбудеться 16-17 лютого 2015 у м. Києві.

З 10 по 12 грудня 2014 року проходив Всеукраїнський інтерактивний конкурс «МАН-Юніор Ерудит» у номінаціях «Еколог-Юніор Ерудит» та «Історик-Юніор Ерудит». В номінації «Еколог-Юніор Ерудит» слухачі секцій біології (кер. Шевченко С.В.) та екології (кер. Литовка В.В.) вибороли 1 сетрифікат «Відмінно» (Лопошук Б.) та  4 сертифікати «Добре» (Гурлай А., Панасенко Л., Сільванюк С., Пипа Т.), в номінації «Історик-Юніор Ерудит» (кер. Тріус Н.В.) 7 сетрифікатів «Відмінно» отримали слухачі секції історії Тріус Є., Дудка Е., Давиденко А., Родченко К., Волошко В., Лохань І., Лисенко В., та 2 сертифікати «Добре» - Марченко А., Водольська Н.

Результативною стала участь МАНівців Роменщини у Всеукраїнському конкурсі винахідницьких та раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму (16-23 років). За підсумками заочного етапу до участі в фіналі, який відбудеться 10-12 лютого 2015 року в м. Києві, запрошено слухачів секцій екології Лопошука Б. (кер. Литовка В.В.), географії Мельник Ю. (кер. Бартош Є.М.), біології Говорухи К., Смірнова Д. (кер. Шевченко С.В.) та фізики Івницького О., Колпака М. та Петренка В. (кер. Романчук М.М.).

Команда «Орбіта» Роменської МАН (кер. Шевченко С.В., Литвиненко О.В., Дмитренко В.І.)  виборола перемогу у відбірковому етапі другого Всеукраїнського турніру юних натуралістів та отримала право участі в очному етапі конкурсу, який відбудеться 18-20 березня 2015 року в м. Києві.

Тож бажаємо подальших звершень та перемог юним науковцям Роменщини! 

за повідомленням  відділу освіти                                                  
 
 
 

 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa