Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Нд, 5 квітняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
25 лютого пройшла чергова шістдесят восьма сесія міської ради
26.02.2015

На початку сесії були заслухані депутатські запити Зубана Я.І. (щодо порядку надання депутатам проектів рішень, що виносяться на розгляд сесії) та Гусєва М.М. (щодо забруднення навколишнього середовища ПАТ «Роменський завод «Тракторозапчастина»). Запити направлені на розгляд в профільні постійні депутатські комісії та заступникам міського голови згідно розподілу обов’язків.

           
Напередодні, 24 лютого, відбулись засідання профільних постійних депутатських комісій, на яких усі питання проекту порядку денного сесії були детально обговорені та прийняті рекомендації для сесії щодо кожного проекту рішення. Тому робота сесії була інтенсивною і плідною.
           
На сесії був затверджений порядок проведення земельних торгів в місті Ромни, заслухані інформації щодо виконання програм у сфері інформатизації, розвитку культури, молодіжної політики, фінансової підтримки комунальних підприємств, інші питання порядку денного. Особливу зацікавленість депутатів викликала інформація начальника управління житлово-комунального господарства про стан виконання Правил благоустрою, забезпечення чистоти, порядку утримання і прибирання вулиць, дворових територій, парків скверів та додержання тиші в громадських місцях м.Ромни. Депутати підняли питання недотримання цих правил супермаркетом АТБ, власниками гаражів по вул. Гетьмана Мазепи, приватними підприємцями на території колишнього Консервного заводу, рекламними компаніями, що розміщують оголошення по усьому місту та інш. Начальнику УЖКГ рекомендовано посилити роботу по виявленню порушників Правил благоустрою та застосування до них засобів адміністративного впливу.
           
Також під час сесії були заслухані звіти керівників теплогенеруючих підприємств міста – «КП «Ромникомунтепло»РМР» та КП «Ромнитеплосервіс»РМР» - про роботу в 2014 році. Відмічена стабільна робота підприємств в опалювальний період цього сезону. Надане доручення заступнику міського голови Головко Т.І. підготувати проект листа в Кабінет Міністрів України та Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, щодо прийняття відповідних рішень для забезпечення стабільної роботи теплогенеруючих підприємств.
           
Депутати міської ради заслухали інформацію Роменського міжрайонного прокурора Кузченка В.О. про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності міжрайонної прокуратури за період 2014 року.
           
Наприкінці сесії обранці обговорили стан автобусних перевезень пасажирів в місті та стан вивозу сміття.
           
Секретар міської ради відмітив роботу окремих депутатів міської ради, які протягом 2014 року найбільш активно брали участь у сесіях міської ради.
 
 
За повідомленням відділу організаційної та кадрової роботи
 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa