Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Нд, 5 квітняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Внесення змін до ст. 60 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи»
04.03.2015

В місті та в державі вцілому складалася незадовільна ситуація щодо внесення змін до статті 60 Закону України „Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”, якою визначається право вибору пільг та компенсацій особами, які віднесені до І категорії постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи та являються інвалідами війни. Відтепер вона викладена у наступній редакції: “Особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, які мають одночасно право на пільги та компенсації згідно з декількома законами України, надаються за їх вибором відповідно до одного із Законів України”. Тобто, пільговик з числа осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, який має право на пільги та компенсації згідно з декількома законами України, користується пільгами та компенсаціями відповідно до одного із вибраних ним законів України.


Для зниження соціальної напруги, пом'якшення негативних тенденцій, підвищення рівня інформованості та правової обізнаності громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи виконавчий комітет Роменської міської ради разом з управлінням праці та соціального захисту населення офіційно звернулись до Департаменту соціального захисту населення, Міністерства соціальної політики України з приводу роз’яснення механізму застосування ст. 60 Закону України «Про статус та соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» щодо вибору пільг та компенсацій та підставі одного з законів. В разі надходження відповідей від вищезазначених установ органами місцевого самоврядування буде проведена широка інформаційно-роз’яснювальна робота з даного питання.
 
           

За повідомленням управління праці та соціального захисту населення
 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa