Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Нд, 5 квітняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Засідання ради підприємців
04.03.2015

3 березня відбулося засідання ради підприємців при міському голові. До участі у засіданні ради були запрошені заступник міського голови Тетяна Головко та начальник відділу розвитку підприємництва та споживчого ринку управління економічного розвитку міської ради Валентина Христій.            

Головним питанням засідання було визначення пріоритетних напрямків розвитку малого та середнього підприємництва нашого міста.
           
В даний час до Міністерства економічного розвитку та торгівлі України надходять пропозиції від країн європейської спільноти та інших країн світу щодо надання міжнародної технічної допомоги Україні для  розвитку малого та середнього підприємництва. Тому для формування пакету та ефективного використання можливої технічної допомоги, коштів донорів і міжнародних фінансових організацій Мінекономрозвитку  запропоновано регіонам України надати свої пропозиції щодо можливих напрямків співпраці в сфері розвитку підприємництва.
           
В результаті обговорення радою підприємців внесена пропозиція щодо визначення пріоритетним напрямком розвитку малого та середнього підприємництва м. Ромни питання розвитку інфраструктури підтримки підприємництва, а саме створення в місті за участі міжнародних організацій центру підтримки підприємництва, де суб’єктам господарювання можуть надаватись юридичні, бухгалтерські та інші практичні і консультативні послуги.
           
Як зазначила Тетяна Головко, дане питання є актуальним на сьогодні і сприятиме об’єднанню підприємців міста.
           
Внаслідок обговорення питання пріоритетних напрямків розвитку підприємництва міста, учасниками засідання було порушено питання запроваджених змін до податкового законодавства,  збільшення комунальних платежів та шляхів виживання підприємців у складній економічній ситуації. Прийнято рішення про підготовку відкритого листа ради підприємців щодо сьогоднішніх проблем малого та середнього підприємництва .
             
Про стан виконання Програми розвитку малого та середнього підприємництва м. Ромни у 2014 році проінформувала Валентина Христій.
           
На засіданні також обговорено основні заходи розвитку підприємництва міста на 2015 рік, в т.ч. висвітлення в ЗМІ  в рубриці «Підприємництво» діяльності успішних малих підприємств та підприємців міста.
 


Управління економічного розвитку міської ради

 

 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa