Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Нд, 5 квітняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості щодо містобудівної документації – план зонування території м. Ромни
06.03.2015
1. Метою проведення обговорення є: отримання пропозицій та зауважень по розробленій містобудівній документації – план зонування території м. Ромни Сумської області, як складової частини оновленого генерального плану міста.

Для громадського обговорення представлені наступні матеріали:

- план зонування території м. Ромни М 1:5000;

- пояснювальна записка.

План зонування території м. Ромни та пояснювальна записка до нього будуть оприлюднені на офіційному сайті міста Ромни (www. romny.osp-ua.info) в розділі «Консультування з громадськістю».

2. Основні техніко-економічні показники:

Розрахункова кількість населення – 50,0 тис. чол.;

проектна площа – 4700,0 га.

Планом зонування території м. Ромни визначено:

- дозволені види використання земельних ділянок;

- дія плану зонування території щодо існуючих об’єктів;

- дія пану зонування території при розміщенні об’єктів містобудування;

- публічні сервітути;

- перелік територіальних зон;

- містобудівні умови та обмеження.

3. Відомості про замовника та проектну організацію:

Замовник – Виконавчий комітет Роменської міської ради;

Розробник – Державне підприємство «Науково-дослідний і проектний інститут містобудування».

4. Підстава для розроблення містобудівної документації – рішення Роменської міської ради від 27.02.2013 «Про затвердження Програми містобудівного розвитку м. Ромни на 2013-2015 роки».

5. Місце ознайомлення з містобудівною документацією – фойє на 1 поверсі будівлі Роменської міської ради за адресою: б-р Шевченка, 2, м. Ромни та офіційний сайт міста Ромни (www. romny.osp-ua.info) - розділ «Консультування з громадськістю».

Термін обговорення – з 10.03.2015 до 08.04.2015.

6. Відповідальна особа за організацію розгляду пропозицій – начальник відділу містобудування та архітектури, головний архітектор м. Ромни - Литвиненко Ю.А.

7. Строк подання та строк завершення прийняття пропозицій – в 30 денний термін з дати початку обговорення.

8. Місце подання пропозицій та зауважень – загальний відділ виконавчого комітету Роменської міської ради за адресою: б-р Шевченка, 2, каб. 9, м. Ромни, 42000, тел. 2-27-75.

8.1. Подання пропозицій та врахування пропозицій громадськості – відповідно до частини 6 статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» пропозиції громадськості мають бути обґрунтовані в межах відповідних законодавчих та нормативно-правових актів, будівельних норм, державних стандартів і правил та надаватися у строки, визначені для проведення процедури громадського обговорення. Пропозиції повинні подаватись у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом фізичної особи та на фірмовому бланку юридичної особи.

9. Прилюдне експонування та презентація плану зонування території м. Ромни – 17.03.2015 о 14.00 в сесійному залі Роменської міської ради за адресою: б-р Шевченка, 2, м. Ромни (3 поверх).
 

 

 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa