Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Нд, 5 квітняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
На контролі підтримка благоустрою в місті
10.03.2015
З початку 2015 року головними спеціалістами, інспекторами з благоустрою управління житлово-комунального господарства проводиться робота по організації перевірки та здійснення контролю за виконанням «Правил благоустрою, забезпечення чистоти, порядку утримання вуличних, дворових територій, парків, скверів та додержання тиші в громадських місцях м. Ромни» згідно зі ст.152 Кодексу України про Адміністративні Правопорушення.

Порівняно з минулими роками кількість об’ємів виконання даних робіт значно збільшилась. Розпорядженням міського голови від 02.02.2015 № 10-ОД створено комісію, яка кожного вівторка та четверга здійснює рейди щодо дотримання правил благоустрою по всіх мікрорайонах міста відповідно до затвердженого графіка. Так впродовж січня - лютого 2015 року було проведено 9 рейдів головними спеціалістами, інспекторами з благоустрою, 5 з яких проводились комісійно, що і надалі є актуальним.

Комісією в період з 12 по 27.02.2015 було перевірено понад 65 юридичних та фізичних осіб підприємств, а також понад 100 мешканців приватного сектору.

За даний період проваджені штрафні санкції  на приватного підприємця З. згідно з ст. 152 пункту   № 3 за самовільно установлений без узгоджувальних документів торгівельний павільйон металевої конструкції по вул. Соборній 9, який з часом  було демонтовано. Складено  2 протоколи на приватного підприємця Ш. та фізичну особу підприємця Ч. мешканця м. Суми за порушення ст. 152 пункту № 2 про недотримання належного стану на прибудинковій території і один протокол на громадянина П. за випилювання дерев без узгоджувальних документів.       

Заключено більше 10 договорів по вивозу сміття, 12 підприємців на стадії оформлення договорів з комунальними підприємствами «Чисте місто» та «Шляховик». Крім того, укладено декілька договорів з комунальними підприємствами щодо прибирання прибудинкової території. Проведено роз’яснювальну роботу з юридичними, фізичними особами та мешканцями міста щодо виконання правил з благоустрою. Також здійснено попереджувальну роботу з підприємцями і з мешканцями приватного сектора. Після проведених комісійних рейдів, багато підприємців встановили виносні урни біля своїх магазинів, аптек і т.д. та дотримуються чистоти на прилеглій території. На  особи, які не реагують на попередження, буде складено протокол з подальшим притягненням до адміністративної відповідальності.

При подальшому виконанні своєї роботи працівники управління житлово-комунального господарства Роменської міської ради сподіваються на порозуміння з боку мешканців міста, які своєчасно будуть приводити в належний стан свою прибудинкову територію.

За повідомленням управління житлово-комунального господарства
 

 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa