Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Ср, 1 квітняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Повідомлення про оприлюднення
25.03.2015
Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта - проект рішення міської ради «Про внесення змін до рішення міської ради від 26.06.2013 «Про затвердження порядку надання місць для розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на умовах особистого строкового сервітут на території м. Ромни».

Представлений регуляторний акт передбачає приведення рішення міської ради від 26.06.2013 «Про затвердження порядку надання місць для розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на умовах особистого строкового сервітут на території м. Ромни» у відповідність до чинної нормативно-правової бази та доповнення його розділами щодо розміщення тимчасових споруд для провадження виносної сезонної та роздрібної торгівлі на території міста Ромни.

Проект регуляторного акта «Про внесення змін до рішення міської ради від 26.06.2013 «Про затвердження порядку надання місць для розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на умовах особистого строкового сервітут на території м. Ромни» та аналіз регуляторного впливу до нього буде оприлюднений на офіційному сайті міста Ромни (www. romny.osp-ua.info) в підрозділі «Регуляторна політика» розділу «Економіка міста».

Розробник проекту – відділ містобудування та архітектури виконавчого комітету Роменської міської ради.

Зауваження та пропозиції в письмовому вигляді реєструються у загальному відділі виконавчого комітету Роменської міської ради протягом одного місяця з дня його оприлюднення за адресою: б-р Шевченка, 2, каб. 9, м. Ромни, 42000.

Відділ містобудування та архітектури виконавчого комітету Роменської міської ради.
 
 
 

 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa