Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Ср, 1 квітняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Звернення оргкомітету з питань проведення міських заходів з нагоди Всесвітнього дня охорони праці до роботодавців, профспілок, ЗМІ, керівників і працівників підприємств, установ та організацій міста
06.04.2015
ШАНОВНІ РОМЕНЦІ!
Відповідно до Указу Президента від 18 серпня 2006 року № 685/2006 «Про День охорони праці» в Україні було підтримано ініціативу Міжнародної організації праці з відзначення 28 квітня Всесвітнього дня охорони праці. Основною метою цього заходу є привернення уваги суспільства, органів державної влади, суб’єктів господарювання, громадських організацій до питань охорони праці, запобігання нещасним випадкам на виробництві та професійним захворюванням, вшанування пам’яті осіб, які загинули на виробництві.

У 2015 році Всесвітній день охорони праці за рекомендацією Міжнародної організації праці відзначатиметься під девізом – «Разом підвищимо культуру профілактики в охороні праці».

Цьогорічна інформаційно-роз’яснювальна компанія ставить за ціль звернути увагу міжнародного співтовариства на новітні тенденції в сфері охорони праці, а також на масштаби виробничого травматизму, професійного захворювання та смертності в усьому світі.

Національна культура охорони праці – це визнання права людини на безпечні та здорові умови праці на всіх рівнях, коли державна влада, роботодавці та робітники беруть активну участь в організації безпечного та нешкідливого для здоров’я виробничого середовища, чітко визначаючи права та обов’язки, і коли найвищий пріоритет надається саме профілактичним заходам.

Окрім вшанування пам’яті жертв нещасних випадків і професійних захворювань, всесвітній профспілковий рух організовує по всьому світу різні заходи та компанії, на честь Міжнародного дня пам’яті робітників, які загинули або отримали травми на виробництві.

Охорона праці є невід’ємною складовою забезпечення гармонійного розвитку суспільства. Саме тому важливо пам’ятати, що розвиток культури охорони праці у суспільстві – запорука збереження здоров’я працівників. Проведення заходів до Дня охорони праці сприяє формуванню високого рівня культури профілактики у сфері охорони праці, залучаючи до цього усі сторони, що діють в даній сфері.

Організаційний комітет звертається до усіх працівників, роботодавців, майбутніх роботодавців та працівників, громадськості про необхідність пам’ятати, що людське життя - найвища соціальна цінність, тому закликаємо акцентувати свою увагу на здоров’ї працівників та зосередити свої зусилля на виконанні вимог Конституції України щодо забезпечення належних, безпечних і здорових умов праці та виконання вимог Закону України «Про охорону праці».

Організаційний комітет
                                                                  
 

 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa