Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Ср, 1 квітняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Об’єднання зусиль на виявлення прихованих доходів та «тіньових коштів»
24.04.2015
Днями у виконавчому комітеті відбулося засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення. Провів засідання заступник міського голови Тетірко І.В. Згідно порядку денного розглядалися питання – дотримання роботодавцями державних мінімальних гарантій в оплаті праці, про виконання Програми зайнятості населення м. Ромни на період до 2017 року.

Зважаючи на надзвичайну актуальність питання виплати офіційної, прозорої зарплати, робоча група продовжує працювати у напрямку об’єднання зусиль владних структур, правоохоронних та контролюючих органів, всіх соціальних партнерів на виявлення прихованих доходів, упередження та руйнування схем ухилення суб’єктами господарювання від оподаткування, виявлення «тіньових коштів». Працюючи з роботодавцями члени робочої групи акцентують увагу на оформленні трудових відносин з найманими робітниками, на недопущенні виплати заробітної плати у розмірі, меншому за встановлений законодавством мінімальний рівень. Наголошують, що незареєстрований належним чином працівник в результаті втратить право на отримання пільг та допомог, гарантованих державою.

На засіданні заслухано звіти трьох роботодавців, затверджено календарний план роботи робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.
 
Начальник відділу праці
управління праці та соціального захисту населення
виконкому Роменської міської ради

 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa