Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Нд, 5 квітняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
29 квітня 2015 року відбулась чергова сімдесята сесія Роменської міської ради
30.04.2015
Усі питання порядку денного, що розглядались на засіданні міської ради, були попередньо розглянуті на засіданнях постійних комісій міської ради, що відбулись напередодні сесії.

На початку сесії міський голова Сергій Салатун привітав чемпіона Європи 2015 року з легкої атлетики серед ветеранів, який проходив в м. Торун (Польща), Сергія Гаврася, який став першим в віковій категорії до 55 років.

Під час розгляду на сесії питання надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та виготовлення технічної документації із землеустрою для гаражного будівництва, депутати вирішили продовжувати дотримуватися раніше прийнятого протокольного рішення про обмеження надання землі під капітальне будівництво гаражів, якщо воно суперечить проекту детального планування території міста. Тому, враховуючи невідповідність розташування поданих земельних ділянок під будівництво гаражів затвердженій містобудівній документації, було відмовлено в прийнятті цього рішення.

Жваве обговорення серед депутатів викликало питання щодо надання дозволу на розроблення Схеми розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території ринку по Базарній площі. Депутати наполягали на тому, що усі без виключення незаконно розміщені споруди на території обох Роменських ринків повинні бути знесені відповідно до рішення суду. В ході обговорення були висловлені зауваження щодо чисельних випадків будівництва «самобудів» на території усього міста. Міський голова наголосив на тому, що за його каденції жодного незаконного дозволу на будівництво не надавалось. Крім того, він підкреслив, що небайдужість представників усієї міської громади може стати запорукою упередження незаконного будівництва в місті. Саме завдяки цьому нещодавно було зупинено самовільне будівництво гаражу по вул..Коржівській. За підсумками розгляду даного питання профільному заступнику міського голови було надане доручення підготувати на наступне засідання міської ради списки незаконно побудованих будівель на території міста Ромни.

На цьому засіданні міської ради були внесені зміни до Регламенту міської ради, якими встановлюється, що громадяни, представники громадських та політичних об’єднань, які бажають бути присутніми під час роботи сесії, мають завчасно написати про це письмове повідомлення. Головуючий на сесії повинен оголосити депутатам, хто присутній під час засідання.

Наприкінці сесії депутати обговорили проблему забруднення навколишнього середовища викидами ПАТ «Тракторозапчастина» та інші питання.

За повідомленням відділу організаційної та кадрової роботи
 

 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa