Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Ср, 8 квітняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
20.05.2015 відбулося чергове засідання виконкому
20.05.2015
Виконкомом прийнято рішення «Про підготовку підприємств, установ та організацій міста до роботи в осінньо-зимовий період 2015-2016 років».

Звітуючи про підсумки роботи в осінньо-зимовий період 2014-2015 років, начальник управління житлово-комунального господарства Шевченко О.П. зазначив, що із запланованих заходів залишилися невиконаними тільки два: не здійснено ремонт відмосток 13 житлових будинків у зв’язку із проблемами у фінансуванні; комунальне підприємство «Ромникомунтепло» не змогло забезпечити своєчасну стовідсоткову оплату за використаний природний газ.

На виконання норм  Закону України «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України» від 28.12.2014 № 76-VІІІ в частині вилучення пільгового проїзду окремих категорій громадян виконкомом відмінено з 1 червня 2015 року пільговий проїзд громадян, крім окремих категорій громадян: які користуються правом безкоштовного проїзду: інвалідів війни; учасників бойових дій; ветеранів військової служби; реабілітованих осіб; учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС та постраждалих І та ІІ категорій; дітей з багатодітних сімей; інвалідів І та ІІ групи; дітей-інвалідів та осіб, які супроводжують інвалідів І групи та дітей-інвалідів; дітей-сиріт; дітей, позбавлених батьківського піклування; учнів із малозабезпечених сімей; дітей до 6 років, які не займають окремого місця. Виконкомом надано право безкоштовного проїзду з 8.00 до 17.00 в робочі дні головам квартальних комітетів, соціальним працівникам, працівникам служби у справах дітей.

Виконкомом погоджено проект регуляторного акта – рішення виконавчого комітету міської ради «Про затвердження порядків проведення конкурсів для надання супутніх послуг, пов’язаних з наданням адміністративних послуг у Центрі надання адміністративних послуг міста Ромни» (з виготовлення копій документів, із продажу канцелярських товарів, з надання банківських послуг).

Виконкомом продовжено до 01.07.2015 термін харчування за рахунок міського бюджету вихованців та учнів у дошкільних і загальноосвітніх навчальних закладах міста, батьки яких: призвані на військову службу під час мобілізації, на особливий період; проходять військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період; є звільненими військовослужбовцями, які були призвані на військову службу під час мобілізації, на особливий період; були призвані на військову службу під час мобілізації, на особливий період, та загинули або померли; є працівниками правоохоронних органів - учасників АТО.

Усі прийняті виконкомом рішення опубліковано на сторінці нормативно-правові акти офіційного веб-сайту міської ради.

За повідомленням загального відділу

 

 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa