Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Ср, 8 квітняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Ціни під контролем
26.05.2015
Останнім часом ціни на ринку та місцевих торгових точках добряче б’ють по кишенях пересічних роменців. Тож з метою недопущення ажіотажного попиту та спекуляційного підвищення цін на продукти харчування місцевою владою посилено контроль за дотриманням підприємцями норм законодавства щодо цінової політики.

Інформація про вимоги державного регулювання цін доводиться до відома суб’єктів господарювання шляхом публікацій у ЗМІ та розміщення на офіційному сайті міста, проведення нарад та в ході здійснення обстежень торгових точок з питань дотримання Порядку формування роздрібних цін. Створено оперативну робочу групу з питань контролю за ціновою ситуацією та дотримання законодавства у сфері безпеки і якості продуктів харчування на споживчому ринку міста

Окрім проведення засідань робочої групи, проводяться і обстеження магазинів міста з питання дотримання граничних рівнів торгівельних націнок на окремі продовольчі товари. У разі виявлення порушень, ціни приводяться у відповідність вимогам нормативних актів.

Станом на 1 травня 2015 року за даними оперативного моніторингу цін департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації місто Ромни по темпу росту цін знаходиться на 4 місці по ринках (серед 9 міст) і на 5 по стаціонарній торгівельній мережі (серед 25 міс і районів), а по рівню роздрібних цін на основні продовольчі товари – на 4 та 11 місці відповідно.

Робота зі стабілізації цінової ситуації на ринку продовольчих товарів продовжується.

За повідомленням управління економічного розвитку

 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa