Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Ср, 8 квітняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Пільговий проїзд не відміняється!
26.05.2015
З 1 червня 2015 року набуває чинності Закон України «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України» щодо скасування пільгового проїзду деяким категоріям населення, зокрема учасникам війни, ветеранам праці, інвалідам ІІІ групи та пенсіонерам за віком.

Згідно з цим Законом з 1 червня 2015 року правом на пільговий (безкоштовний) проїзд у міському пасажирському транспорті (крім таксі) користуватимуться найбільш незахищені категорії громадян, зокрема: інваліди війни, учасники бойових дій; реабілітовані особи; учасники ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС та постраждалі І та ІІ категорій; ветерани військової служби; діти з багатодітних сімей; інваліди І та ІІ групи; діти-інваліди та особи, які супроводжують інвалідів І групи та дітей-інвалідів; діти-сироти; діти, позбавлені батьківського піклування, а також учні із малозабезпечених сімей.

Відповідно до п. 16 Прикінцевих положень зазначеного Закону Кабінету Міністрів України було доручено у місячний строк з дня набрання чинності цим Законом забезпечити прийняття нормативно-правових актів, необхідних для реалізації цього Закону, зокрема внести зміни до постанов Кабінету Міністрів України від 17.05.1993 № 354 та від 16.08.1994 № 555 (зі змінами), що регулюють пільговий проїзд пенсіонерів за віком та інвалідів на міському пасажирському транспорті загального користування.

Департаментом соціального захисту населення Сумської облдержадміністрації 20.05.2015 направлено до Міністерства соціальної політики України запит щодо надання роз’яснень неоднозначного трактування законодавства, що регулює пільговий проїзд зазначених категорій населення.

Враховуючи вищезазначене та інформацію Кабінету Міністрів України щодо виділення в бюджеті України на 2015 рік 1,9 млрд. грн. субвенцій на пільговий проїзд для пенсіонерів, інвалідів та інших категорій у транспорті, про що було повідомлено на засіданні Кабінету Міністрів України 20 травня 2015 року, розпорядженням міського голови №50 від 22.05.2015 зупинено дію рішення виконавчого комітету Роменської міської ради від 20.05.2015 № 61 «Про відміну пільгового перевезення окремих категорій громадян на міських автобусних маршрутах загального користування».

За повідомленням управління праці та соціального захисту населення

 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa