Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Нд, 5 квітняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Ромни: Засідання ради підприємців
02.06.2015
29 травня 2015 року відбулося чергове засідання ради підприємців при міському голові, на якому обговорювався Проект розпорядження Кабінету міністрів України «Про схвалення Концепції державної економічної програми розвитку малого і середнього підприємництва на період до 2020 року». Мета концепції - створення належних умов для розвитку і підвищення конкурентоспроможності малого і середнього підприємництва шляхом зменшення регуляторних бар’єрів та створення ефективної системи його державної підтримки.

В ході обговорення підприємцями було відмічено недоцільність і неефективність впровадження цієї концепції в сьогоднішніх умовах. Наголошувалось на відсутності дієвого механізму втілення її на практиці у зв'язку з недосконалістю Податкового кодексу, подальшого податкового тиску на мале і середнє підприємництво та відсутністю коштів у місцевому бюджеті для підтримки малого бізнесу. Як зазначили присутні, що дана концепція є популістською. А для того щоб дана программа була дієвою і ефективною, необхідно кардинально доопрацювати Податковий кодекс, прийняти його в новій редакції та легалізувати заняття бізнесом і виплату зарплат.

Також було розглянуто питання зміни до законодавства в частині застосування реєстраторів розрахункових операцій для різних груп суб’єктів господарювання, які застосовують спрощену систему оподаткування.

Головою ради підприємців Козаченко Н. П було запропоновано організувати зустріч підприємців малого та середнього бізнесу з народним депутатом Лавриком М. І. Дане питання було підтримано одностайно.
 


Управління економічного розвитку
 

 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa