Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Ср, 8 квітняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Зустріч підприємницького активу з народним депутатом України Лавриком М.І.
11.06.2015
10 червня 2015 року за ініціативи ради підприємців при міському голові відбулась  зустріч представників підприємництва із народним депутатом України по нашому округу Лавриком Миколою Івановичем і який є членом комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики.

Метою зустрічі було надання народному депутату України пропозицій  від підприємців Роменщини по змінах в податковому законодавстві.

Участь у зібранні взяли підприємці Роменського, Недригайлівського та Буринського районів, міський голова Салатун С.А., заступник міського голови Головко Т.І., начальник Роменської об’єднаної державної податкової інспекції Куріцький Р.В., начальник управління праці та соціального захисту Панченко Я.М. та спеціалісти управління економічного розвитку.

В ході зустрічі обговорено 4 блоки питань:

І. Пропозиції до проекту Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України» (щодо застосування реєстраторів розрахункових операцій) №1718. Деякі присутні виступали за відтермінування введення касових апаратів, а деякі взагалі були категорично проти їх введення. Лаврик М.І. повідомив, що є членом робочої групи, що виступає «за» законопроект № 1718, що відміняє введення реєстраторів розрахункових операцій. Така їх позиція ґрунтується на високій вартості придбання і обслуговування реєстраторів,  високими розмірами штрафів за порушення касової дисципліни, відсутністю відповідно підготовлених кадрів.

Підприємці підтримали пропозицію не впровадження в сьогоднішніх економічних умовах реєстраторів розрахункових операцій для підприємців 2 і 3 групи спрощеної системи оподаткування.

ІІ. Пропозиції щодо вдосконалення системи сплати та перерахування єдиного соціального внеску. На сьогодні підприємці повинні придбавати ліцензію на програмний продукт, за допомогою якого створюється та подається звітність по єдиному соціальному внеску, а також немає можливості власноручного виправлення помилок, за які потім податковою інспекцією накладаються штрафи.Внесена пропозиція щодо створення на державному рівні технічної   та фінансової бази для подання звітності по єдиному соціальному внеску.

ІІІ. Обговорено питання неможливості оформлення фізичними особами - підприємцями, які працюють на спрощеній системі оподаткування, субсидій на житлово-комунальні послуги, оскільки, відсутня можливість отримання довідки про доходи. Податковою інспекцією видається довідка лише про валовий дохід.

Як зазначив начальник управління праці та соціального захисту населення. на сьогодні вже є пропозиції Міністерства соціальної політики України щодо механізму розрахунку чистого доходу підприємців-спрощенців і Микола Іванович пообіцяв допомогти розібратись в цьому питанні

IV. Підприємцями надана пропозиція щодо кардинальної зміни в подальшому системи оподаткування, а саме введення єдиного податку з валового обігу в розмірі 1-3%. Підприємці Роменщини готові стати пілотним проектом в запровадженні таких змін.

Також підприємцями було порушено питання роздрібних цін на тютюнові вироби, так як торговельна націнка на них сьогодні становить не вище 5%. Внесена пропозиція запровадження мінімальної роздрібної ціни на тютюнові вироби та введення  зональності при вирахуванні вартості ліцензії на лікеро-горілчані та тютюнові вироби.

Лаврик М.І. прийняв всі пропозиції та зауваження і відмітив що необхідно працювати разом для досягнення необхідного результату.

В заключному слові міський голова Салатун С.А. подякував Миколі Івановичу за знайдений час для зустрічі та висловив надію, що пропозиції підприємців Роменщини будуть почуті та враховані.

 
 


Управління економічного розвитку

 

 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa