Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Ср, 8 квітняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Міський бюджет перевиконано
15.06.2015
Доходна частина загального фонду бюджету міста по власних надходженнях на 5 місяців цього року була запланована в обсязі 21,5 млн. грн. Фактично надійшло за цей період 27,4 млн. грн., що більше майже на 6 млн. грн. Оперативно проведена робота по запровадженню місцевих податків і зборів та затвердженню ставок акцизного податку в умовах нового бюджетного та податкового законодавства. Результат роботи - виконання бюджету за січень-травень 127 %. Перевиконаний план по всіх видах бюджетних платежів. У порівнянні з аналогічним періодом попереднього року ріст доходів склав 150 % (додатково отримано 9,2 млн. грн.).

Вагомими джерелами надходжень до бюджету є:

ПДФО (Податковий дохід з фізичної особи) – 13,7 млн.грн. (приріст 9%) - для забезпечення надходжень платежів у міську скарбницю постійно проводиться робота по ліквідації та недопущенню зростання податкового боргу та заборгованості із заробітної плати. У поточному році погашений борг по зарплаті на суму 772,6 тис. грн. Примусовими заходами до бюджету мобілізовано 23,4 тис. грн. ПДФО.

Акцизний податок – 4,7 млн.грн (введений з 2015 року).

Єдиний податок - 4,3 млн. грн. (приріст 24,1%) – ставки затверджені міською радою на рівні максимальних.

Плата за землю – 2,6 млн. грн. (приріст 29,7%) - значному зростанню надходжень проти 2014 року сприяло збільшення ставок по земельному податку (введеними рішенням міської ради) та індексація. Проведена відповідна робота по перегляду діючих договорів на оренду земельних ділянок із збільшенням відсотку платежу по 4 з них та укладанню 31 новий договір оренди землі.

Податок на прибуток та частина чистого прибутку – 1,3 млн.грн. (майже в 38 р.) – приріст склався за рахунок прибутковості основних платників («теплових» підприємств) за результатами 2014 року (завдяки отриманій субвенції з державного бюджету) та І кварталу поточного року.

Перевиконання планових показників та економне використання коштів дасть змогу за результатами півріччя забезпечити міські видатки необхідною сумою коштів для безперервного функціонування установ соціально-культурної сфери. Залишається проблемою - недостатність річних призначень державних субвенцій на утримання шкіл та закладів охорони здоров´я, зокрема своєчасної виплати їм заробітної плати.

Одним з головних завдань міської влади є вишукування додаткових можливих джерел наповнення бюджету міста. Збільшення надходжень від використання землі – один з найважливіших напрямків роботи.

Тому за звітний період укладено 75 нових договорів оренди землі на загальну суму орендної плати на 600 тис. грн. у рік, з них із суб’єктами господарювання – 28 договорів на суму більше 530 тис. грн. орендної плати. Додатково очікується надходження від переглянутих договорів оренди землі на суму більше 30 тис.грн. в рік. Усього у сфері земельних відносин прийнято 71 рішення міської ради, затверджено 208 примірників технічної документації із землеустрою, 88 проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок. Викуплено орендовану земельну ділянку для відкриття пилорами площею більше 3 тис. кв.м на 171,4 тис.грн

За повідомленням фінансового управління

 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa