Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Ср, 8 квітняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Зупинки громадського транспорту будуть закріплені за підприємцями
19.06.2015

У місті Ромни є 112 зупинок громадського транспорту. Більшість із них знаходяться у не найкращому стані. Та щоб вирішити питання їх утримання міською радою було вирішено закріпити їх за певними підприємствами, установами та організаціями.

Управлінням житлово-комунального господарства контролюється належний технічний стан автобусних павільйонів. А КП «Шляховик» здійснює нагляд за їхнім санітарним станом.

У 2015 році за кошти міського бюджету виконано капітальний ремонт 4 павільйонів автобусних зупинок: по вул. Соборній 1 шт. і вул. Полтавській 3шт.

Також в поточному році планується встановлення нових автобусних павільйонів, на які виділені кошти в сумі 50 тис. грн.

17 зупинок громадського транспорту суміщуються з мікромагазинами і на більшості таких об’єктів підтримується належний і санітарний стан.

Більшість керівників, за якими закріплено автобусні павільйони, відповідно віднеслися до виконання завдань. Це: ПП «Рось», ТОВ «Оазис-Центр», ДП «Лісгосп», ТОВ «Будрезерв» та інші. Ще у  2013 році ФОП Біляєва І.А. встановлено автопавільйон на зупинці «Крупська».

Разом з тим, окремі автобусні павільйони залишаються в незадовільному технічному стані. По вулицях Київській, Полтавській павільйони мають зіпсоване пластикове покриття. На вулиці Конотопській залишаються автобусні зупинки з застарілими павільйонами, які підлягають заміні.

Міська влада звертається з проханням до суб’єктів господарювання, що відповідальні за зупинки громадського транспорту, здійснювати за ними належний нагляд та підтримувати задовільний стан.


 

 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa