www.romny.osp-ua.info

Консультування громадськості
ОБ'ЄДНАННЯ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД 

 

13.03.2107

Про формування складу Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання при виконавчому комітеті Роменської міської ради

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від  7 грудня 2016 р. № 999 «Про затвердження Типового положення про координаційну раду з питань національно-патріотичного виховання при місцевій державній адміністрації» відділ молоді та спорту виконавчого комітету Роменської міської ради ініціює створення Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання при виконавчому комітеті Роменської міської ради.

Відповідно до п.6 Типового положення про координаційну раду з питань національно-патріотичного виховання при виконавчому комітеті Роменської міської ради до складу координаційної ради входять:


голова координаційної ради — заступник міського голови ;


заступник голови координаційної ради — представник громадських об’єднань національно-патріотичного спрямування (за згодою);


секретар координаційної ради — посадова особа виконавчого комітету Роменської міської ради, відповідальна за координацію діяльності з національно-патріотичного виховання;


представники територіальних органів Національної поліції, ДСНС, ДФС,  регіонального органу СБУ, МНС, інш. (за згодою);


керівники або заступники керівників структурних підрозділів виконавчого комітету Роменської міської ради;


посадова особа місцевої держадміністрації, відповідальна за мобілізаційну роботу;


представники громадських об’єднань родин загиблих в АТО (за згодою);


представники громадських об’єднань ветеранів і учасників антитерористичної операції, військово-патріотичних і військово-спортивних клубів та організацій, керівники громадських штабів Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”) (за згодою);


представники громадських об’єднань, які популяризують українську мову, традиційну етнопедагогіку, сприяють поширенню інформації про злочини радянської тоталітарної системи, організовують заходи із вшанування борців за державну незалежність та територіальну цілісність України (за згодою);


представники місцевих засобів масової інформації, які висвітлюють матеріали національно-патріотичного змісту (за згодою);


вчені, експерти, діячі освіти, науки, культури, мистецтва, спорту, представники підприємств, установ, організацій (за згодою).


До складу координаційної ради може бути делеговано не більше як по одному представнику від кожного інституту громадянського суспільства.


Всіх зацікавлених просимо до 03 квітня 2017 року внести свої пропозиції до персонального складу координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання при виконавчому комітеті Роменської міської ради відділу  молоді та спорту виконавчого комітету Роменської міської ради на електронну адресу: sport_romny@i.ua з письмовим підтвердженням на адресу: м. Ромни, б. Шевченка, 2, к.9.


Пропозиції подаються на офіційному бланку організацій, установ та підприємств усіх форм власності за підписом керівників.

23.02.2017

На виконання Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», розпорядження міського голови від 23.02.2017 №26-ОД «Про проведення громадського обговорення щодо  добровільного об’єднання територіальних громад сіл, селищ, міст», з метою забезпечення  гласності, відкритості та прозорості діяльності роботи виконавчого комітету Роменської міської ради, налагодженню системного діалогу органів виконавчої влади з громадськістю, підвищенню якості  підготовки  рішень  з  важливих питань  суспільного життя з урахуванням громадської думки з даного питання  17.03.2017 о 10.00 в залі засідань виконавчого комітету Роменської міської ради відбудуться громадські слухання щодо створення територіальної громади з центром у м. Ромни.

 

11.02.2017

Обговорення питання присвоєння звання Роменському Центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю імені Кавалерідзе

Відповідно до протоколу № 10 від 01 лютого  2017 року комісії при Виконавчому комітеті ради комісії з найменування об’єктів топоніміки, спорудження пам’ятників, пам’ятних знаків, меморіальних, антоційних дощок, проводиться громадське обговорення  щодо присвоєння звання Роменському Центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю імені Кавалерідзе. 

Усі бажаючі протягом місяця з 11.02. - 11.03.2017 року  можуть надавати пропозиції та зауваження щодо присвоєння назви Роменській ДЮСШ: б-р. Шевченка, 2., к. 19 або на електронну адресу romnyvp@ukr.net. 

Контактна особа: головний спеціаліст відділу з питань внутрішньої політики Бондаренко Ольга Сергіївна, тел. (05448) 5-32-78. 

Результати проведення громадського обговорення будуть оприлюднені на офіційному сайті міста, сторінка «Консультування з громадськістю».

За повідомленням відділу з питань внутрішньої політики

Обговорення питання присвоєння звання Роменській дитячо – юнацькій спортивній школі імені Віктора Гречаного  

Відповідно до протоколу № 9 від 30 листопада 2016 комісії при Виконавчому комітеті ради комісії з найменування об’єктів топоніміки, спорудження пам’ятників, пам’ятних знаків, меморіальних, антоційних дощок, проводиться громадське обговорення щодо присвоєння звання Роменській дитячо – юнацькій спортивній школі імені Віктора Гречаного Усі бажаючі протягом місяця з 11.02. - 11.03.2017 року можуть надавати пропозиції та зауваження щодо присвоєння назви Роменській ДЮСШ: б-р. Шевченка, 2., к. 19 або на електронну адресу romnyvp@ukr.net. Контактна особа: головний спеціаліст відділу з питань внутрішньої політики Бондаренко Ольга Сергіївна, тел. (05448) 5-32-78. Результати проведення громадського обговорення будуть оприлюднені на офіційному сайті міста, сторінка «Консультування з громадськістю». 

За повідомленням відділу з питань внутрішньої політики

01.02.2017

«27 лютого 2017 року о 13.00 в залі засідань міської ради відбудуться громадські слухання з питання обговорення проекту регуляторного акта – рішення виконавчого комітету міської ради «Про встановлення тарифів на послуги з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування».Запрошуються всі бажаюч

10.01.2017

Повідомлення

про закінчення процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості щодо містобудівної документації – проект забудови (ДПТ) кварталу житлових будинків для учасників АТО по вулиці Береговій в місті Ромни Сумської області
Відповідно до рішення Роменської міської ради від 24.03.2016 «Про надання дозволу на виготовлення проекту забудови (ДПТ) кварталів індивідуальної житлової забудови для сімей учасників АТО» та проведеного громадського обговорення (термін обговорення – з 08.12.2016 до 30.12.2016) повідомляємо, що зауважень та пропозицій по даному проекту до виконавчого комітету Роменської міської ради не надійшло.

15.12.2016

 

До відома мешканців міста!

 

23 грудня 2016 року о 13-00 годині в залі засідань Роменської міської ради за адресою: м. Ромни, бульвар Шевченка, 2, 3 поверх, відбудуться консультації з громадськістю – щодо перейменування назви міста Ромни.

Детальна інформація за тел. 2 14 94 .

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь.


ЗВІТ про результати проведення громадського обговорення

щодо перейменування назви міста Ромни на Ромен

 

05.12.2016

ПОВІДОМЛЕННЯ

про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості щодо містобудівної документації – проект забудови (ДПТ) кварталу житлових будинків для учасників АТО по вулиці Береговій в місті Ромни Сумської області

1. Метою проведення обговорення є: отримання пропозицій та зауважень по розробленій містобудівній документації – проект забудови (ДПТ) кварталу житлових будинків для учасників АТО по вулиці Береговій в місті Ромни Сумської області.

Для громадського обговорення представлені наступні матеріали:


- детальний план території (схема розташування території у планувальній структурі   м. Ромни. Викопіювання з генерального плану м. Ромни; план існуючого використання території. Опорний план, М 1:1000; проектний план. Поперечні профілі вулиць, М 1:1000; план червоних ліній, М 1:1000; схема організації руху транспорту і пішоходів, М 1:1000; схема інженерної підготовки території та вертикального планування, М 1:1000; схема інженерних мереж, споруд і використання підземного простору, М 1:1000);


- пояснювальна записка.


Проект забудови (ДПТ) кварталу житлових будинків для учасників АТО по вулиці Береговій в місті Ромни Сумської області оприлюднений на офіційному сайті міста Ромни (www.
romny.osp-ua.info) в розділі «Консультування з громадськістю».

2. Основні техніко-економічні показники:

Територія в межах проекту – 19,5369 га/100%;


у тому числі:


а) квартали садибної забудови – 12,6566 га/64,78%;


б) вулична мережа – 6,8803 га/35,22%;


у тому числі:


-       дороги з твердим покриттям – 2,7403 га;


-       тротуари з твердим покриттям – 0,6469 га;


-       зелені насадження – 3,4931 га.


Протяжність вулично–дорожної мережі – 3,258 км.


Житловий фонд:


садибна забудова – 23,216 тис.м2/100%.


Житлове будівництво:

садибна забудова – 23,216 тис.м2/126 будинків.

Населення:


садибна забудова – 0,430 тис.осіб.


3. Відомості про замовника та проектну організацію:

Замовник – Виконавчий комітет Роменської міської ради;


Розробник – Приватна творчо-виробнича майстерня «Карина-Ш» м. Суми.

4. Підстава для розроблення містобудівної документації – рішення Роменської міської ради від 24.03.2016 «Про надання дозволу на виготовлення проекту забудови (ДПТ) кварталів індивідуальної житлової забудови для сімей учасників АТО».

5. Місце ознайомлення з містобудівною документацією – фойє на 1 поверсі будівлі Роменської міської ради за адресою: б-р Шевченка, 2, м. Ромни; відділ містобудування та архітектури виконавчого комітету Роменської міської ради за адресою: вул. Аптекарська, 19, м. Ромни та офіційний сайт міста Ромни (www. romny.osp-ua.info) - розділ «Консультування з громадськістю».

Термін обговорення – з 08.12.2016 до 30.12.201.16


6. Відповідальна особа за організацію розгляду пропозицій – начальник відділу містобудування та архітектури, головний архітектор м. Ромни - Литвиненко Ю.А.

7. Строк подання та строк завершення прийняття пропозицій – в 23 денний термін з дати початку обговорення.

8. Місце подання пропозицій та зауважень – загальний відділ виконавчого комітету Роменської міської ради за адресою: б-р Шевченка, 2, каб. 9, м. Ромни, 42000, тел. 2-27-75.

8.1. Подання пропозицій та врахування пропозицій громадськості – відповідно до частини 6 статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» пропозиції громадськості мають бути обґрунтовані в межах відповідних законодавчих та нормативно-правових актів, будівельних норм, державних стандартів і правил та надаватися у строки, визначені для проведення процедури громадського обговорення. Пропозиції повинні подаватись у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом фізичної особи та на фірмовому бланку юридичної особи.

9. Прилюдне експонування та презентація плану зонування території м. Ромни – 15.12.2016 о 14.00 в сесійному залі Роменської міської ради за адресою: б-р Шевченка, 2,     м. Ромни (3 поверх).
 
 

05.11.2016

Обговорення проекту розпорядження міського голови «Про затвердження плану заходів щодо реалізації в місті Ромни у 201 7 році Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в УкраїніВідповідно порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» (далі – Порядок) проводиться громадське обговорення проекту розпорядження міського голови «Про затвердження плану заходів щодо реалізації в місті Ромни у 2017 році Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні».


Проект розпорядження розроблено відділом з питань внутрішньої політики на основі пропозицій структурних підрозділів виконавчого комітету Роменської міської ради, інститутів громадянського суспільства та з урахуванням вимог вищезазначеного Порядку.


Усі бажаючі до 05 грудня 2016 року можуть надавати пропозиції до проекту розпорядження відділу з питань внутрішньої політики (на адресу: б-р. Шевченка, 2., к. 19 або на електронну адресу 
romnyvp@ukr.net)

Контактна особа: головний спеціаліст відділу з питань внутрішньої політики Бондаренко Ольга Сергіївна, тел. (05448) 2-14-94.


Результати проведення громадського обговорення проекту розпорядження будуть оприлюднені на офіційному сайті міста, сторінка «Консультування з громадськістю», у визначений чинним законодавством термін.

 

05.11.2016

Обговорення проекту розпорядження міського голови «Про затвердження орієнтовного плану проведення консультацій з громадськістю у 2017 році

Відповідно порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» (далі – Порядок) проводиться громадське обговорення проекту розпорядження міського голови «Про затвердження орієнтовного плану проведення консультацій з громадськістю у 2017 році».

Проект розпорядження розроблено відділом з питань внутрішньої політики на основі пропозицій структурних підрозділів виконавчого комітету Роменської міської ради, інститутів громадянського суспільства та з урахуванням вимог вищезазначеного Порядку.


Усі бажаючі до 05 грудня 2016 року можуть надавати пропозиції до проекту розпорядження відділу з питань внутрішньої політики (на адресу: б-р. Шевченка, 2., к. 19 або на електронну адресу romnyvp@ukr.net).


Контактна особа: головний спеціаліст відділу з питань внутрішньої політики Бондаренко Ольга Сергіївна, тел. (05448) 2-14-94.


Результати проведення громадського обговорення проекту розпорядження будуть оприлюднені на офіційному сайті міста, сторінка «Консультування з громадськістю», у визначений чинним законодавством термін.

31.10.2016

Обговорення питання перейменування назви міста Ромни на Ромен

 

Відповідно до протоколу № 5 від 21 жовтня 2016 року засідання робочої групи з вивчення питання доцільності перейменування міста Ромни проводиться громадське обговорення щодо доцільності перейменування міста Ромни. Робочою групою розглянуто звернення від Роменського земляцтва щодо повернення місту історичної назви та прийнято рішення про проведення консультацій з громадськістю щодо доцільності перейменування назви міста Ромни на Ромен. Усі бажаючі протягом місяця з 05.11. - 05.12.2016 можуть надавати пропозиції та зауваження щодо перейменування назви міста на адресу: б-р. Шевченка, 2., к. 19 або на електронну адресу romnyvp@ukr.net. Контактна особа: головний спеціаліст відділу з питань внутрішньої політики Бондаренко Ольга Сергіївна, тел. (05448) 2-14-94. Результати проведення громадського обговорення будуть оприлюднені на офіційному сайті міста, сторінка «Консультування з громадськістю».

За повідомленням відділу з питань внутрішньої політики

 

15.04.2016


Обговорення питання:якого вигляду встановити пам’ятник взамін Федьку І.Ф.

Відповідно до протоколу № 3 від 30 березня 2016 року засідання комісії з найменування (перейменування) вулиць, провулків, площ, бульварів міста, присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій при Виконавчому комітеті Роменської міської ради, враховуючи результати громадських слухань, вирішено здійснити демонтаж пам’ятника Федьку І.Ф. (вул. Горького, район вокзалу) після проведення консультацій з громадськістю.

Усі бажаючі протягом місяця з 16.04.-16.05.2016 можуть надавати пропозиції та зауваження щодо змісту та вигляду нового пам’ятника  на адресу: б-р. Шевченка, 2., к. 19 або на електронну адресу romnyvp@ukr.net.

Контактна особа: головний спеціаліст відділу з питань внутрішньої політики Бондаренко Ольга Сергіївна, тел. (05448) 2-14-94.


Результати проведення громадського обговорення будуть оприлюднені на офіційному сайті міста, сторінка «Консультування з громадськістю».

ЗВІТ

 про результати проведення громадського обговорення

якого вигляду встановити пам’ятник взамін Федьку І.Ф. 21.03.2016

До відома мешканців міста! 

28 березня  2016 року о 13-00 годині в залі засідань Роменської міської ради за адресою: м. Ромни, бульвар Шевченка, 2, 3 поверх, відбудуться консультації з громадськістю – щодо перейменування  н азви м іста Ромни,  вулиці Горького та питанння демонтажу пам'ятника Герою громадянської  війни командарму І рангу І.Ф. Федьку. 

Детальна інформація за тел. 2 14 94 . 


Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь. 


 

22.02.2016

Обговорення питання  перейменування назви міста Ромни на Ромен

Відповідно до протоколу № 1 від 29 січня 2016 року засідання комісії з найменування (перейменування) вулиць, провулків, площ, бульварів міста, присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій при Виконавчому комітеті Роменської міської ради проводяться консультації з громадськістю щодо доцільності перейменування  міста Ромни. Комісією розглянуто звернення від Роменського земляцтва щодо повернення місту історичної назви та прийнято рішення про проведення консультацій з громадськістю щодо доцільності перейменування  назви міста Ромни на Ромен.

Усі бажаючі протягом місяця з 27.02.-27.03.2016 можуть надавати пропозиції та зауваження щодо перейменування назви міста  на адресу: б-р. Шевченка, 2., к. 19 або на електронну адресу romnyvp@ukr.net.


Контактна особа: головний спеціаліст відділу з питань внутрішньої політики Бондаренко Ольга Сергіївна, тел. (05448) 2-14-94.

Результати проведення громадського обговорення будуть оприлюднені на офіційному сайті міста, сторінка «Консультування з громадськістю».

ЗВІТ

про результати проведення громадського обговорення щодо перейменування


назви міста Ромни на Ромен


Обговорення питання  щодо перейменування вул. Горького на вул. Навроцького

Відповідно до протоколу № 1 від 29 січня 2016 року засідання комісії з найменування (перейменування) вулиць, провулків, площ, бульварів міста, присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій при Виконавчому комітеті Роменської міської ради розглянуто звернення від творчого колективу альманаху «Ромен»,  в якому йдеться обґрунтування щодо важливості перейменування вулиці Горького на вулицю Навроцького. Комісією прийнято рішення про проведення консультацій з громадськістю щодо доцільності перейменування  вулиці Горького на вул. Навроцького.

Усі бажаючі протягом місяця з 27.02.-27.03.2016 можуть надавати пропозиції та зауваження щодо перейменування вул. Горького   на адресу: б-р. Шевченка, 2., к. 19 або на електронну адресу romnyvp@ukr.net.

Контактна особа: головний спеціаліст відділу з питань внутрішньої політики Бондаренко Ольга Сергіївна, тел. (05448) 2-14-94.

Результати проведення громадського обговорення будуть оприлюднені на офіційному сайті міста, сторінка «Консультування з громадськістю».

29.01.2016

Перспективний план проведення консультацій з  громадськістю на 2016 рік
 

10.11.2016

Обговорення проекту розпорядження міського голови «Про затвердження орієнтовного плану проведення консультацій з громадськістю у 2016 році

Відповідно порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» (далі – Порядок) проводиться громадське обговорення проекту розпорядження міського голови «Про затвердження орієнтовного плану проведення консультацій з громадськістю у 2016 році».

Проект розпорядження розроблено відділом з питань внутрішньої політики на основі пропозицій структурних підрозділів виконавчого комітету Роменської міської ради, інститутів громадянського суспільства та з урахуванням вимог вищезазначеного Порядку.

Усі бажаючі до 10 грудня 2015 року можуть надавати пропозиції до проекту розпорядження відділу з питань внутрішньої політики (на адресу: б-р. Шевченка, 2., к. 19 або на електронну адресу vlad-ovcharenko@ukr.net).

Контактна особа: головний спеціаліст відділу з питань внутрішньої політики Бондаренко Ольга Сергіївна, тел. (05448) 2-14-94.

Результати проведення громадського обговорення проекту розпорядження будуть оприлюднені на офіційному сайті міста, сторінка «Консультування з громадськістю», у визначений чинним законодавством термін.

Проект розпорядження міського голови «Про затвердження орієнтовного плану проведення консультацій з громадськістю у 2016 році»

Звіт про проведення громадського обговорення


Обговорення проекту розпорядження міського голови «Про затвердження плану заходів щодо реалізації в місті Ромни у 201
6 році Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні


Відповідно порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» (далі – Порядок) проводиться громадське обговорення проекту розпорядження міського голови «Про затвердження плану заходів щодо реалізації в місті Ромни у 2016 році Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні».


Проект розпорядження розроблено відділом з питань внутрішньої політики на основі пропозицій структурних підрозділів виконавчого комітету Роменської міської ради, інститутів громадянського суспільства та з урахуванням вимог вищезазначеного Порядку.


Усі бажаючі до 10 грудня 2015 року можуть надавати пропозиції до проекту розпорядження відділу з питань внутрішньої політики (на адресу: б-р. Шевченка, 2., к. 19 або на електронну адресу
vlad-ovcharenko@ukr.net).

Контактна особа: головний спеціаліст відділу з питань внутрішньої політики Бондаренко Ольга Сергіївна, тел. (05448) 2-14-94.


Результати проведення громадського обговорення проекту розпорядження будуть оприлюднені на офіційному сайті міста, сторінка «Консультування з громадськістю», у визначений чинним законодавством термін.


Проект розпорядження міського голови «Про затвердження плану заходів щодо реалізації в місті Ромни у 2016 році Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні.

Звіт про проведення громадського обговорення

 

01.10.2015

До відома мешканців міста!

08 жовтня 2015 року о 14-00 годині в залі засідань Роменської міської ради за адресою: м. Ромни, бульвар Шевченка, 2, 3 поверх, відбудуться консультації з громадськістю – щодо перейменування вулиць, які мають комуністичний характер на виконання Закону України від 09.04.2015 № 317-VIII «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки».

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь. 

 

25.08.2015

Повідомлення про продовження терміну громадського обговорення щодо перейменування вулиць міста


У звязку з тим, що робочою групою з визначення об’єктів комуністичного характеру в м. Ромни доповнено перелік вулиць, які підпадають під дію Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», повідомляє, що продовжено термін громадського обговорення до 25.09.2015.

Звертаємо увагу мешканців міста на те, що після прийняття рішення про перейменування вулиць роменцям не потрібно звертатися до міського відділу Управління Державної міграційної служби України в Сумській області або міськрайонного управління юстиції для внесення змін до своїх документів та сплачувати додаткові кошти за переоформлення. Плата або збір, який вноситься при видачі витягів, довідок тощо, здійснюватиметься у тому ж розмірі як й до перейменування.

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у обговоренні та надавати свої пропозиції та зауваження на адресу: б-р. Шевченка, 2., к. 19 або на електронну адресу romnyvp@ukr.net.

Контактна особа: головний спеціаліст відділу з питань внутрішньої політики Бондаренко Ольга Сергіївна, тел. (05448) 2-14-94.

Результати проведення громадського обговорення будуть оприлюднені на офіційному сайті міста, сторінка «Консультування з громадськістю».

Перелік вулиць, провулків, спусків тощо на території Роменської міської ради, які підлягають перейменуванню, з пропозиціями та поясненнями до них  (завантажити)

 

10.08.2015


До відома мешканців міста!


20 серпня 2015 року о 14-00 годині в залі засідань Роменської міської ради за адресою: м. Ромни, бульвар Шевченка, 2, 3 поверх, відбудуться консультації з громадськістю – публічне громадське обговорення проекту рішення міської ради «Про символіку міста Ромни»

Проект рішення міської ради розроблено відділом з питань внутрішньої політики на основі аналітичних матеріалів та висновків, поданого Українським Геральдичним Товариством щодо історичних символів міста Ромни з метою збереження історичної спадкоємності та відновлення традицій міста, а також впорядкування використання місцевої символіки

Зауваження та пропозиції в письмовому вигляді приймаються розробником проекту рішення – відділом з питань внутрішньої політики  за адресою: бульвар Шевченка, 2, м. Ромни, 42000, на електронну адресу: romnyvp@ukr.net, тел.: 2-14-94.

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у обговоренні проекту рішення.


Відділ з питань внутрішньої політики


 

31.07.2015

Обговорення запропонованого рішенням робочої групи з визначення об’єктів комуністичного характеру в м. Ромни першочергового переліку вулиць, які мають комуністичний характер

Відповідно до протоколу № 2 від 30 липня 2015 року засідання робочої групи з визначення об’єктів комуністичного характеру в м. Ромни при комісії з найменування (перейменування) вулиць, провулків, площ, бульварів міста, присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій при Виконавчому комітеті Роменської міської ради проводяться консультації з громадськістю щодо доцільності зміни запропонованого переліку вулиць(завантажити), які мають комуністичний характер.

Усі бажаючі протягом місяця можуть надавати пропозиції та зауваження до запропонованого першочергового переліку вулиць, які мають комуністичний характер на адресу: б-р. Шевченка, 2., к. 19 або на електронну адресу romnyvp@ukr.net.

Контактна особа: головний спеціаліст відділу з питань внутрішньої політики Бондаренко Ольга Сергіївна, тел. (05448) 2-14-94.


Результати проведення громадського обговорення будуть оприлюднені на офіційному сайті міста, сторінка «Консультування з громадськістю».

 

17.07.2015


Обговорення проекту рішення міської ради «Про символіку міста Ромни»


Відповідно до протоколу №2 від 12 червня 2015 року засідання комісії з найменування (перейменування) вулиць, провулків, площ, бульварів міста, присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій при Виконавчому комітеті Роменської міської ради проводяться консультації з громадськістю щодо доцільності зміни герба міста та затвердження печатки міста.

Проект рішення міської ради розроблено відділом з питань внутрішньої політики на основі аналітичних матеріалів та висновків, поданого Українським Геральдичним Товариством щодо історичних символів міста Ромни (завантажити).

Усі бажаючі до 19 серпня 2015 року можуть надавати пропозиції та зауваження до проекту рішення на адресу: б-р. Шевченка, 2., к. 19 або на електронну адресу romnyvp@ukr.net.

Контактна особа: головний спеціаліст відділу з питань внутрішньої політики Бондаренко Ольга Сергіївна, тел. (05448) 2-14-94.

Результати проведення громадського обговорення будуть оприлюднені на офіційному сайті міста, сторінка «Консультування з громадськістю».


Проект рішення міської ради «Про символіку міста Ромни» (завантажити).

ЗВІТ про результати проведення громадського обговорення проекту рішення Роменської міської ради «Про символіку міста Ромни»

 

30.06.2015

Оприлюдненнярезультатів громадського обговорення плану зонування території міста

Під час проведення громадського обговорення містобудівної документації м. Ромни (плану зонування території) до виконавчого комітету Роменської міської ради надійшло 5 письмових звернень. У відповідності до Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 р. № 555 (далі – Порядок), у встановлений законодавством термін заявникам були надані письмові відповіді. Оскільки не всі пропозиції були враховані проектною організацією та замовником, згідно з пунктом 11 Порядку 11.06.2015 питання були внесені на розгляд комісією зі спірних питань, утвореною рішенням Роменської міської ради шостого скликання від 24.12.2014.

Результати розгляду зауважень та пропозицій громадськості (завантажити)

16.04.2015


Повідомлення про продовження терміну громадського обговорення


У звяз’ку із трудомісткістю процесу проведення обстеження пасажиропотоку, що здійснюється на замовлення міськвиконкому Сумським державним університетом, Виконавчий комітет Роменської міської ради повідомляє, що продовжено громадське обговорення проекту регуляторного акта – «Про організацію проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в м. Ромни» до 19 травня 2015 року відповідно до чинного законодавства.

Представлений регуляторний акт передбачає покращення стану пасажирських перевезень в місті шляхом затвердження Порядку проведення конкурсу на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в місті Ромни та реєстру міських автобусних маршрутів загального користування в межах міста. Даний проект регуляторного акта визначає процедуру підготовки та проведення конкурсу з перевезення пасажирів, забезпечення необхідного рівня і якості пасажирських перевезень та безпеки дорожнього руху відповідно до чинного законодавства.

Проект регуляторного акта «Про організацію проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в м. Ромни» та аналіз його регуляторного впливу оприлюднений 19.02.2015 на офіційному сайті міста Ромни (
www.romny.osp-ua.info) в підрозділі «Регуляторна політика» розділу «Економіка міста» та опублікований у міськрайонній газеті «Вісті Роменщини» (№ 9 від 28.02.2015).

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у обговоренні проекту регуляторного акта. Зауваження та пропозиції в письмовому вигляді приймаються розробником проекту регуляторного акту - Управлінням економічного розвитку Роменської міської ради за адресою: бульвар Шевченка, 2, м. Ромни, 42000, на електронну адресу:
romenecon@gmail.com, тел.: 2-20-43, 2-26-68.

Управління економічного розвитку

25.03.2015

Повідомлення про оприлюднення


Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта - проект рішення міської ради «Про внесення змін до рішення міської ради від 26.06.2013 «Про затвердження порядку надання місць для розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на умовах особистого строкового сервітут на території м. Ромни».

Представлений регуляторний акт передбачає приведення рішення міської ради від 26.06.2013 «Про затвердження порядку надання місць для розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на умовах особистого строкового сервітут на території м. Ромни» у відповідність до чинної нормативно-правової бази та доповнення його розділами щодо розміщення тимчасових споруд для провадження виносної сезонної та роздрібної торгівлі на території міста Ромни.

Проект регуляторного акта «Про внесення змін до рішення міської ради від 26.06.2013 «Про затвердження порядку надання місць для розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на умовах особистого строкового сервітут на території м. Ромни» та аналіз регуляторного впливу до нього буде оприлюднений на офіційному сайті міста Ромни (www.
romny.osp-ua.info) в підрозділі «Регуляторна політика» розділу «Економіка міста».

Розробник проекту – відділ містобудування та архітектури виконавчого комітету Роменської міської ради.

Зауваження та пропозиції в письмовому вигляді реєструються у загальному відділі виконавчого комітету Роменської міської ради протягом одного місяця з дня його оприлюднення за адресою: б-р Шевченка, 2, каб. 9, м. Ромни, 42000.

Відділ містобудування та архітектури виконавчого комітету Роменської міської ради.

24.03.2015
 

До відома мешканців міста!
 

09 квітня 2015 року о 14-00 годині в залі засідань Роменської міської ради за адресою: м. Ромни, бульвар Шевченка, 2, 3 поверх, відбудуться консультації з громадськістю – публічне громадське обговорення проекту регуляторного акта – «Про організацію проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в м. Ромни».

Представлений регуляторний акт передбачає покращення стану пасажирських перевезень в місті шляхом затвердження Порядку проведення конкурсу на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в місті Ромни та реєстру міських автобусних маршрутів загального користування в межах міста. Даний проект регуляторного акта визначає процедуру підготовки та проведення конкурсу з перевезення пасажирів, забезпечення необхідного рівня і якості пасажирських перевезень та безпеки дорожнього руху відповідно до чинного законодавства.

Проект регуляторного акта «Про організацію проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в м. Ромни» та аналіз його регуляторного впливу оприлюднений 19.02.2015 на офіційному сайті міста Ромни (
www.romny.osp-ua.info) в підрозділі «Регуляторна політика» розділу «Економіка міста» та опублікований у міськрайонній газеті «Вісті Роменщини» (№ 9 від 28.02.2015).

Зауваження та пропозиції в письмовому вигляді приймаються розробником проекту регуляторного акту - Управлінням економічного розвитку Роменської міської ради за адресою: бульвар Шевченка, 2, м. Ромни, 42000, на електронну адресу:
romenecon@gmail.com, тел.: 2-20-43, 2-26-68.

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у обговоренні проекту регуляторного акта.

Заступник міського голови                                                                                   В.І. Каранаух

06.03.2015

ПОВІДОМЛЕННЯ про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості щодо містобудівної документації – план зонування території м. Ромни


1. Метою проведення обговорення є: отримання пропозицій та зауважень по розробленій містобудівній документації – план зонування території м. Ромни Сумської області, як складової частини оновленого генерального плану міста.

Для громадського обговорення представлені наступні матеріали:

-
план зонування території м. Ромни М 1:5000;

-
пояснювальна записка.

2. Основні техніко-економічні показники:

Розрахункова кількість населення – 50,0 тис. чол.;

проектна площа – 4700,0 га.

Планом зонування території м. Ромни визначено:

- дозволені види використання земельних ділянок;

- дія плану зонування території щодо існуючих об’єктів;

- дія пану зонування території при розміщенні об’єктів містобудування;

- публічні сервітути;

- перелік територіальних зон;

- містобудівні умови та обмеження.

3. Відомості про замовника та проектну організацію:

Замовник – Виконавчий комітет Роменської міської ради;

Розробник – Державне підприємство «Науково-дослідний і проектний інститут містобудування».

4. Підстава для розроблення містобудівної документації – рішення Роменської міської ради від 27.02.2013 «Про затвердження Програми містобудівного розвитку м. Ромни на 2013-2015 роки».

5. Місце ознайомлення з містобудівною документацією – фойє на 1 поверсі будівлі Роменської міської ради за адресою: б-р Шевченка, 2, м. Ромни та офіційний сайт міста Ромни (www.
romny.osp-ua.info) - розділ «Консультування з громадськістю».

Термін обговорення – з 10.03.2015 до 08.04.2015.

6. Відповідальна особа за організацію розгляду пропозицій – начальник відділу містобудування та архітектури, головний архітектор м. Ромни - Литвиненко Ю.А.

7. Строк подання та строк завершення прийняття пропозицій – в 30 денний термін з дати початку обговорення.

8. Місце подання пропозицій та зауважень – загальний відділ виконавчого комітету Роменської міської ради за адресою: б-р Шевченка, 2, каб. 9, м. Ромни, 42000, тел. 2-27-75.

8.1. Подання пропозицій та врахування пропозицій громадськості – відповідно до частини 6 статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» пропозиції громадськості мають бути обґрунтовані в межах відповідних законодавчих та нормативно-правових актів, будівельних норм, державних стандартів і правил та надаватися у строки, визначені для проведення процедури громадського обговорення. Пропозиції повинні подаватись у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом фізичної особи та на фірмовому бланку юридичної особи.

9. Прилюдне експонування та презентація плану зонування території м. Ромни – 17.03.2015 о 14.00 в сесійному залі Роменської міської ради за адресою: б-р Шевченка, 2, м. Ромни (3 поверх).

 

 

Архів

 

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2017
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua