www.romny.osp-ua.info

Уточнення державного реєстру виборців

АРХІВ

 

02.032018

Про проведення тренінгу

26 лютого 2018 року у м.Суми в приміщенні конгрес-центру СумДУ відбувся тренінг «Взаємодія органів Державного реєстру виборців з виборчими комісіями» в якому взяла участь начальник відділу ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету Роменської міської ради Наталія Задорожна. Під час навчання були представлені структура та повноваження органів ДРВ та виборчих комісій. Учасники здобули додаткові знання про виборчий цикл та особливості взаємодії з комісіями на кожному етапі виборчого процесу. Тренери також представили механізм взаємодії органів ДРВ з територіальними виборчими комісіями, зосередивши особливу увагу на особливостях передачі інформації до ЦВК під час підготовки та проведення місцевих виборів.

Тренінг проводився  у рамках співпраці Центральної виборчої комісії та Міжнародної фундації виборчих систем в Україні.За повідомленням відділу ведення Державного реєстру виборців

28.02.2018

Відбулася нарада

27.02.2018 року під керівництвом керуючого справами виконкому Сосненко Л. Г. . відбулася нарада із суб’єктами подання відомостей періодичного поновлення персональних даних Державного реєстру виборців. На нараді були присутні начальник Роменського МВ УДМС України в Сумській області, начальник Роменського міськрайонного відділу ДРАЦС, директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Роменської міської ради, начальник управління адміністративних послуг, начальник  відділу реєстру територіальної громади, лікар-терапевт поліклініки для дорослих та дітей Роменської центральної районної лікарні Сумської області, начальник відділу ведення Державного реєстру виборців та головний спеціаліст відділу.

На нараді було розглянуто питання по підведенню підсумків з опрацювання відомостей періодичного поновлення персональних даних ДРВ за 2017 рік.


Керуючий справами виконкому Сосненко Л.Г., повідомила присутнім, що відповідно до ст. 22 Закону України «Про Державний реєстр виборців», розпорядження голови ОДА №322-ОД від 07.06.2017 року «Про організацію подання відомостей про виборців органам ведення Державного реєстру виборців у Сумській області» суб’єкти подання відомостей про виборців щомісяця до 5 числа подають до органів Державного реєстру виборців відомості для поновлення персональних даних Реєстру та звернула увагу на відповідальність посадових та службових осіб за неподання, несвоєчасне подання органам ведення Реєстру відомостей про виборців чи подання неповних або недостовірних відомостей.


Начальник відділу ведення Державного реєстру виборців  Задорожна НаталіяМиколаївна  проаналізувала стан надходження відомостей про виборців до відділу ведення ДРВ. Зазначила, що всі суб’єкти подання відомостей періодичного поновлення вчасно та за встановленою формою надають зазначену інформацію, також зупинилась на типових помилках та неточностях, що зустрічаються у інформаціях, роз’яснила способи їх уникнення. Зазначила, що точність у персональних даних виборців – це найголовніше завдання всіх служб, що задіяні в поновленні та уточненні персональних даних Реєстру, оскільки це дає змогу постійно утримувати базу даних в актуальному стані, уникати кратних включень, мінімізувати звернення громадян до відділу ведення ДРВ.


Сосненко Лариса Григорівна –керуючий справами виконкому – підвела підсумки наради, наголосила керівникам установ на тому, що необхідно особисто контролювати роботу працівників, які відповідальні за підготовку інформації для відділу ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету Роменської міської ради.


За повідомленням відділу ведення Державного реєстру виборців

 

20.02.2018

Про роботу відділу ведення Державного реєстру виборців за 2017 рік         У своїй роботі відділ ведення Державного реєстру виборців виконкому (далі - відділ) використовує автоматизовану інформаційно-телекомунікаційну систему “Державний реєстр виборців” (далі - АІТС “ДРВ”), яка призначена для зберігання та обробки даних, що містять відомості про громадян України, які мають право голосу на виборах різних рівнів у відповідності до вимог статті 70 Конституції України.

            Відділ ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету Роменської міської ради протягом 2017 року забезпечував виконання заходів, визначених Законом України «Про Державний реєстр виборців», постановами та дорученнями Центральної виборчої комісії, розпорядженням голови Сумської обласної державної адміністрації від 07.06.2017 № 322-ОД «Про організацію подання відомостей про виборців органам ведення Державного реєстру виборців у Сумській області».

Відповідно до статті 22 Закону України “Про Державний реєстр виборців” відділом ведення Державного реєстру виборців здійснюється щомісячне ( до 5 числа ) поновлення бази даних Реєстру. У 2017 році без порушень термінів було отримано та завантажено до АІТС (автоматизованої інформаційно-телекомунікаційної системи) Реєстру всі відомості про виборців, подані субєктами періодичного поновлення.

Відділом від суб’єктів подань було отримано та опрацьовано 247 відомостей періодичного поновлення на 3712 виборців, а саме:

Роменського міського відділу Управління Державної міграційної служби України в Сумській області — 48 відомостей (279 виборців);

Управління адміністративних послуг Роменської міської ради Сумської області — 36 відомостей (2328 виборців);

Роменського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Сумській області та Роменського міського відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Сумській області — 24 відомості (719 виборців);

Територіального центру соціального обслуговування Роменської міської ради — 24 відомості (17 виборців);

Роменської центральної районної лікарні — 12 відомостей (6 виборців);

Управління праці та соціального захисту населення — 12 відомостей (38 виборців);

Роменського міськрайонного суду в Сумській області — 24 відомості (7 виборців).

З ініціативи відділу ведення ДРВ було створено — 67 відомостей для внесення змін стосовно 318 виборців.

За вказаний період до суб’єктів подання відомостей періодичного поновлення спеціалістами відділу було підготовлено та направлено 61 запит, щодо уточнення персональних даних виборців відносно 433 осіб, та виконано відповідні дії у базі даних Реєстру.

Протягом 2017 року у базі даних Реєстру керівником відділу на виконання статті 16 Закону України “Про Державний реєстр виборців” було проведено 622 накази відділу ведення ДРВ на 7641 особу, з них:

про внесення записів про виборців до бази даних Реєстру – 160 наказів (413 осіб),

про внесення змін до персональних даних виборців – 377 наказів (6521 особу),

про знищення запису Реєстру – 85 наказів (707 осіб).

З метою забезпечення повноти і цілісності відомостей Реєстру, відділом проведено ряд нарад:

наради при керуючому справами виконкому з питань пов’язаних з діяльністю відділу — 43 наради;

наради із суб’єктами подання відомостей періодичного поновлення персональних даних Державного реєстру виборців під керівництвом керуючого справами виконкому — 5 нарад;

            робочі наради із суб’єктами подання відомостей періодичного поновлення Реєстру — 7 нарад.

Було взято участь у двох виїзних прийомах громадян.

За дорученням Центральної виборчої комісії у 2017 році відділом виконано 4 Постанови на 23 виборця щодо знищення зайвих записів Державного реєстру виборців у зв’язку з виявленням випадків кратного включення виборця до Реєстру.

За звітний період на виконання частини п’ятої статті 17 Закону України “Про Державний реєстр виборців” було опрацьовано та виконано 81 наказ (684 осіби)   у звязку із закінченням встановленого строком збереження запису про виборця. 

У 2017 році під час проведення уточнення відомостей бази даних Реєстру до відділу звернулося 156 виборців, з яких 42 – щодо внесення змін, 11 – щодо включення до Реєстру,
24 – перевірили свої дані. За отриманими заявами уточнено персональні дані виборців, проведено актуалізацію бази даних Реєстру.

Розглянуто 79 запитів виборців, які зареєстровані на тимчасово окупованій території Луганської та Донецької областей та АР Крим, відповідно до чинного законодавства їм надано роздрук персональних даних, що містяться у записі Державного реєстру виборців.

Надіслано відділом звернень до виборців з метою уточнення відомостей про них — 49.

Протягом 2017 року на офіційному сайті Центральної виборчої комісії зареєструвалася в особистому кабінеті виборця 1 особа.

З метою інформування виборцівпро їх права відносно Державного реєстру виборців протягом року на офіційному сайті міста Ромни, на сайті фейсбук в розділі Роменської міської ради, та через засоби масової інформації в газетах: “Вісті Роменщини”, “Тандем”, “Новий погляд Роменщини” було розміщено 2 статті і 3 інформації.

На офіційному сайті міста постійно оновлюється інформація щодо роботи відділу (проведених нарад із суб’єктами подання відомостей періодичного поновлення персональних даних Державного реєстру виборців, інформації про вибори, інформації про роботу відділу).


За повідомленням відділу ведення Державного реєстру виборців 

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2018
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua