www.romny.osp-ua.info

Роменська міськрайонна філія Сумського обласного центру зайнятості

 

НОРМАТИВНО-ПРАВОВА БАЗАЗакон України Про зайнятість населення

ПОЛОЖЕННЯ про Роменську міськрайонну філію Сумського обласного центру зайнятості

Про службу зайнятості
 

Поштова адреса: 42000, Сумська обл.,м. Ромни, вул. Аптекарська,2
Електронна адреса: cz@rmn.socz.gov.ua.


Клименко Андрій Борисович –директор
тел.: 5-19-66, каб.№214
факс: 5-19-64


Подрєз Тетяна Яківна – заступник директора
тел.:5-12-85, каб. №226Графік особистого прийому громадян:Директор – кожного понеділка з 15.00 до 17.00 год., та кожної середи з 15.00 до 17.00 год. (каб.№214) т. 5-19-66

Заступник директора – кожного вівторка з 14.00 до16.00 год., та кожної п’ятниці з 14.00 до 16.00 год. (каб.№226) т. 5-12-85
 
Провідний юрисконсульт:
Савойська Лариса Михайлівна
Контакти: тел. (05448) 5-11-50
 
Основні завдання:
-                      Організація та забезпечення реалізації державної правової політики у сфері зайнятості;

-                      Роз’яснення з питань законодавства про зайнятість;

-                      Здійснення заходів на підвищення правових знань працівників;

-                      Претензійна та позовна робота;

-                      Підготовка пропозицій щодо вдосконалення законодавства про зайнятість;

-                      Здійснення заходів, щодо забезпечення договірних зобов’язань, забезпечення захисту майнових прав і законних інтересів філії та Сумського ОЦЗ.
 
Відділ активної підтримки безробітних
Начальник відділу: Площик Олена Валентинівна
Контакти: тел. (05448) 5-11-29
 
Основні завдання відділу:
 
-         Інформувати клієнтів з питань попиту робочої сили, професій та спеціальностей, що користуються попитом на ринку праці, підприємств, установ та організацій, незалежно від форм власності та навчальних закладів міста та району.

-         Здійснювати підтримку безробітних, зареєстрованих в Роменській міськрайонній філії Сумського ОЦЗ, шляхом залучення їх до підприємницької діяльності.

-         Надавати профорієнтаційні послуги шляхом проведення індивідуальних, групових та масових заходів.

-         Консультувати клієнтів щодо конкретних професій та спеціальностей, здійснювати поглиблене психодіагностичне обстеження, організовувати професійне навчання безробітних.

-         Забезпечувати видачу ваучерів для підтримання конкурентоспроможності осіб на ринку праці та інформувати громадян про можливість підтвердження результатів неформального професійного навчання.

-         Забезпечувати організацію роботи з випускниками загальноосвітніх шкіл в рамках обласних та місцевих програм професійної орієнтації учнівської молоді на здобуття професій та спеціальностей, які є актуальними на ринку праці.

Відділ організації  працевлаштування населення
Начальник відділу: Овчаренко Олена Вікторівна
Контакти: тел. (05448) 5-27-98

Основні завдання відділу:

- Реєстрація громадян, які звертаються до служби зайнятості відповідно до Єдиної технології надання соціальних послуг центрами зайнятості України, надання статусу безробітного та призначення допомоги по безробіттю.

- Інформування безробітних про можливості служби зайнятості щодо: сприяння працевлаштуванню громадян, залучення до участі у громадських та тимчасових роботах, до профнавчання. Уточнення ставлення клієнта до участі в кожному з перелічених заходів.

- Регулювання зайнятості осіб, які потребують соціального захисту і не здатні на рівних конкурувати на ринку праці через систему бронювання робочих місць на підприємствах і організаціях, а також працевлаштування на робочі місця, що будуть створені в рахунок відшкодування єдиного страхового внеску роботодавцю з коштів Фонду загальнообов‘язкового  державного соціального страхування на випадок безробіття  для цієї категорії населення в першу чергу. Контроль за  їх працевлаштуванням.

- Здійснення заходів, спрямованих на підбір можливих місць працевлаштування випускників. Видача направлень на працевлаштування у разі наявності вакансії, що відповідає кваліфікації, отриманій випускником.

- Інформування безробітних про сутність самостійної зайнятості, кроки і дії, які їм варто здійснити для започаткування власного бізнесу.

- Регулювання зайнятості осіб та визначення ступеню трудового потенціалу клієнтів з інвалідністю, складання індивідуальної програми їх працевлаштування, здійснення аналізу надання послуг особам з інвалідністю. Контроль за їх працевлаштуванням.

- З’ясування професійно-кваліфікаційного досвіду та рівня освіти осіб, наміри, побажання та інші фактори, які мають вирішальне значення при працевлаштуванні, в подальшій роботі уточнення зміни в соціальному стані клієнта та інші відомості.

- Проведення відбору кандидатів на навчання під конкретні робочі місця, відповідно до професійно-кваліфікаційних вимог роботодавця, з числа осіб, які перебувають на обліку.

- Інформування безробітних про можливості працевлаштування на вакансії шляхом професійного навчання, в тому числі в ЦПТО, та направлення їх для участі в індивідуальних співбесідах із роботодавцями або групових заходах: ярмарках вакансій, міні-ярмарках, днях відкритих дверей.

- Прийняття рішень про компенсацію витрат на проїзд згідно авансового звіту та проїздних документів до електронної бази ЄІАС.(NET) та залучення їх до справи.

Відділ взаємодії з роботодавцями
Начальник відділу: Бурнос Тетяна Леонідівна
Контакти: тел. (05448) 5-19-63
 
Основні завдання відділу:
 
- З'ясування потреби підприємств у персоналі, даних про робочі місця; уточнення відповідності інформації про вакансії, яка є у центрі зайнятості; аналіз газет, журналів, інших джерел щодо інформації про вільні робочі місця шляхом щоденного спілкування з роботодавцями, їх представниками та кадровими службами.

- Підбір у банку даних центру зайнятості інформації про клієнтів, які мають професії ( спеціальності ) відповідно до запиту роботодавців, профілю підприємств.

- Вивчення і аналіз процесів вивільнення працівників з підприємств, установ, організацій в зв'язку із змінами в організації виробництва, скороченням чисельності, штату, підготовка відповідної інформації та пропозицій у випадку масового вивільнення.

- Аналіз виконання щорічних програм зайнятості населення міста і району; готує інформацію про стан виконання завдань програми зайнятості в місті і районі.

- Організація і проведення ярмарків вакансій та інших заходів по взаємодії служби зайнятості з роботодавцями.

- Надання консультацій керівникам підприємств, установ, організацій усіх форм власності , їх представникам, кадровим службам з питань законодавства про зайнятість населення, які входять до компетенції відділу.

-Здійснення контролю за використанням коштів Фонду на проведення громадських робіт.

-Надання консультацій щодо норм законодавства про зайнятість, державне соціальне страхування на випадок безробіття; використання праці іноземців.

-Стимулювання працевлаштування громадян, зокрема, які потребують соціального захисту і не здатні на рівних конкурувати на ринку праці.
© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2021
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua