www.romny.osp-ua.info

Інвестиційний паспорт міста

Загальна інформація про інвестиційні пропозиції
 
Бізнес-пропозиції - інвестиційні пропозиції, по яких приводяться лише мінімальні основні відомості.


Інвестиційні проекти - інвестиційні пропозиції, що містять достатньо докладну інформацію як про ініціатора інвестиційного проекту, так і про самий проект.

Для того щоб збільшити фото, клікніть по ньому

 

Інвестиційна пропозиція призначена для вирішення специфічного завдання - залучення капіталу. Інвестиційна пропозиція може бути розроблена на основі компонентів і даних бізнес-плану підприємства. Проте бізнес-план не повинен обов'язково містити інвестиційну пропозицію.

Інвестиційна пропозиція - це документ, який призначений для того, щоб передати Ваші ідеї і перспективи розвитку бізнесу потенційним інвесторам. Це найважливіший документ, що забезпечує можливість професійної взаємодії підприємців і інвесторів. Якщо Ваша Інвестиційна пропозиція не надає потенційному інвестору можливість легко і швидко зрозуміти потенціал Вашого проекту, найімовірніше його знайомство закінчиться прочитанням Резюме.

Найважливішим завданням Інвестиційної пропозиції є привернення уваги потенційних інвесторів до Вашого бізнесу. Дуже важливо, щоб Інвестиційна пропозиція містила вичерпну і правдиву інформацію необхідного обсягу і з необхідним ступенем деталізації, яка демонструє Ваш досвід, знання і кваліфікацію в тій галузі діяльності, до якої належить Ваш бізнес. 

Успіх Вашої Інвестиційної пропозиції в значній мірі залежить від здібностей Вас чи Ваших фахівців готувати подібні документи, від їх уміння переконати інвесторів у Вашій достатній компетенції і від того, наскільки добре буде аргументований і підтверджений фактичними даними Ваше припущення.

 

 

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2021
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua