www.romny.osp-ua.info

Інвестиційні проекти

 

«Капітальний ремонт Роменської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 7 по вул. Полтавська, 32, м. Ромни, Сумська область» (друга черга будівництва)

«Капітальний ремонт будівлі поліклініки Роменської ЦРЛ Сумська область, м. Ромни, бул. Московський, 24»


«Капітальний ремонт даху спортивного комплексу ім. Окіпного (ДЮСШ) за адресою: бульвар Шевченка, буд. 4, м. Ромни, Сумської області»


«Придбання сміттєвоза для комунального підприємства «Комбінат комунальних підприємств» Роменської міської ради» з метою обслуговування комунальної інфраструктури міста Ромни, Сумської області»

 

Як відомо, створення нового бізнесу чи виробництва або розширення діючого неможливе без вкладення інвестицій.

З метою полегшення доступу до інвестиційних ресурсів для суб'єктів господарювання виконавчий комітет Роменської міської ради пропонує надати свої інвестиційні пропозиції та проекти, які будуть розповсюджуватись серед потенційних інвесторів.

Інвестиційні пропозиції можуть мати вигляд:
• Інвестиційних проектів, бізнес-планів, бізнес-ідей;
• Об'єктів нерухомості (будівлі, споруди, виробничі приміщення, цехи), які можуть бути запропоновані інвесторам на взаємовигідних умовах;
• Земельних ділянок, які є у власності приватних структур та можуть бути використані для господарської діяльності.

Бізнес-пропозиції - інвестиційні пропозиції, по яких приводяться лише мінімальні основні відомості;

Інвестиційні проекти - інвестиційні пропозиції, що містять достатньо докладну інформацію як про ініціатора інвестиційного проекту, так і про самий проект.

Інвестиційна пропозиція призначена для вирішення специфічної задачі - залучення капіталу та може бути розроблена на основі компонентів і даних бізнес-плану підприємства.

Інвестиційна пропозиція - це документ, який призначений для того, щоб передати Ваші ідеї і перспективи розвитку бізнесу потенційним інвесторам. Це найважливіший документ, що забезпечує можливість професійної взаємодії підприємців і інвесторів.

На основі поданих інвестиційних пропозицій та висловлених потреб щодо проблемних питань із сфери інвестиційної діяльності буде формуватись подальша системна робота відповідно до запитів ініціаторів пропозицій.

Зібрані таким чином інвестиційні пропозиції будуть приведені до певного стандартного вигляду відповідно до сучасних вимог інвесторів, розміщені в мережі Інтернет та поширюватимуться серед цільової аудиторії – потенційних інвесторів шляхом представлення на інвестиційних форумах, ділових зустрічах, презентація на всіх рівнях, у т.ч. на найвищому державному.

Подати інвестиційні пропозиції та отримати додаткову інформацію можна за адресою:

м. Ромни, бульвар Шевченка, 2, кабінет 26,
тел.(05448) 5-32-45,  5-32-92, факс (05448) 5-32-73
e-mail: romenecon@gmail.com
Контактна особа: Коваль Олексій Олексійович, тел.(05448) 5-32-45

 

Про нову інтерактивну платформу «Електронна база інвестиційних проектів» 

Форма інвестиційного проекту

Форма запиту бази даних інвестиційних об’єктіввільних земельних ділянок

Форма запиту бази даних інвестиційних об’єктіввільних виробничих приміщень
 
Інвестиційні проекти  соціального та економічного розвитку м. Ромни та пропозиції щодо їх вирішення

Реєстраційна картка програми і проекту регіонального розвитку, що може реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку

Реєстраційна картка програми і проекту регіонального розвитку, що може реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку

Реєстраційна картка програми і проекту регіонального розвитку, що може реалізовуватися за рахунок коштівдержавного фонду регіонального розвитку

Налагодження ефективної системи енергоменеджменту у містах області


У 2016 році в рамках ініціативи «Енергоефективність в Україні», за підтримки уряду Німеччини, планується провести термосанацію 20-25 будинків. Управлінням економічного розвитку Роменської міської ради надіслані заявки по 3-х будинках в місті Ромни :

1) м. Ромни, вул. Гетьмана Мазепи, 51

2) м. Ромни, вул. Гетьмана Мазепи, 51-А

3) м. Ромни, вул. Гетьмана Мазепи, 71

на конкурс модельних проектів комплексної модернізації багатоквартирних будинків. 

Головою Координаційного бюро проекту Інною Румянцевою  підтверджено реєстрацію цих заявок


Департамент економічного розвитку і торгівлі Сумської ОДА повідомив, що інвестиційні проекти «Реконструкція котельні за адресою: м. Ромни, вул. Полтавська, 32», «Будівництво каналізаційної мережі центральної частини м. Ромни (вул. Соборна)» та «Реконструкція напірного колектору по вул. Дудіна в м. Ромни (друга черга)» успішно зареєстровані на он-лайн платформі Державного фонду регіонального розвитку Міністерства будівництва, регіонального розвитку і житлово-комунального господарства


13.02.2017

З метою широкого залучення громадськості до інвестиційної діяльності в місті запроваджено Громадський (партиципаторний) бюджет.

В період з 1 по 30 вересня 2016 року проводився прийом проектів громадських ініціатив для участі у конкурсі «Громадський бюджет міста Ромни» на 2017 рік.

11 грудня 2016 року завершилось голосування за проекти(загалом подано 21 проект), які подавали роменці для участі у конкурсі «Громадський бюджет міста Ромни 2017». До цього процесу долучились 622 бажаючих жителів м. Ромни. За рейтинговою системою було обрано для реалізації у 2017 році за кошти міського бюджету 12 проектів загальною вартістю 961 372 грн.

Також подані дев’ять проектів: «Будівництво каналізаційної мережі центральної частини м. Ромни (вул. Соборна)». Коригування», «Придбання спеціальної техніки для обслуговування комунальної інфраструктури міста Ромни, Сумської області», «Капітальний ремонт автомобільної дороги по вул. Терновецька, м. Ромни», «Капітальний ремонт покрівлі двоповерхового навчального корпусу «Роменської спеціалізованої загальноосвітньої школи I – III ст. № 2 ім. акад. А.Ф. Йоффе», за адресою: вул. Соборна, 33 м. Ромни Сумської області», «Капітальний ремонт автомобільної дороги по вул. Дудіна в м. Ромни Сумської області», «Нове будівництво двух артезіанських свердловин на Процівському водозаборі в м. Ромни», «Реконструкція пішохідного переходу по вул. Чапаєва (Всіхсвятській) в м. Ромни, Сумської області», «Муніципальні автобуси в м. Ромни, Сумської області - запорука якісних пасажирських перевезень», «Капітальний ремонт будівлі поліклініки Роменської ЦРЛ Сумська область, м. Ромни,  бульвар Московський, 24» на конкурс Державного фонду регіонального розвитку 2017 року. На даний час на он-лайн платформі Державного фонду регіонального розвитку зареєстровано 6 проектів. Ще три знаходяться на перевірці в ОДА.

З метою залучення в місто міжнародної технічної допомоги управлінням економічного розвитку виконавчого комітету Роменської міської ради до Сумської ОДА подано проектні пропозиції, що стосуються найбільш нагальних проблем міста.

Інвестиційні проекти подані на конкурс ДФРР 2017


Придбання спеціальної техніки для обслуговування комунальної інфраструктури міста Ромни, Сумська область

Нове будівництво двох артезіанських свердловин на Процівському водозаборі в м. Ромни 

Капітальний ремонт автомобільної дороги по вул. Дудіна в м. Ромни Сумської області

Будівництво каналізаційної мережі центральної частини м. Ромни (вул. Соборна). Коригування

Муніципальні автобуси в м. Ромни, Сумської області - запорука якісних пасажирських перевезень

Капітальний ремонт автомобільної дороги по вул. Терновецька, м. Ромни

Капітальний ремонт будівлі поліклініки Роменської ЦРЛ Сумська область, м. Ромни,  бул. Московський, 24 

Реконструкція пішохідного переходу по вул. Чапаєва (Всіхсвятській) в м. Ромни, Сумської області

Капітальний ремонт покрівлі двоповерхового навчального корпусу «Роменської спеціалізованої загальноосвітньої школи I – III ст. № 2 ім. акад. А.Ф. Йоффе», за адресою: вул. Соборна, 33 м. Ромни Сумської області

 

 

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2021
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua