www.romny.osp-ua.info

Інформація

 

Інформація про стан розгляду запитів на інформацію у Виконавчому комітеті Роменської міської ради за 2017 рік

Інформація про стан розгляду запитів на інформацію у Виконавчому комітеті Роменської міської ради за 2015 році 

Інформація про стан розгляду запитів на інформацію у Виконавчому комітеті Роменської міської ради за 2013 рік

Інформація про стан розгляду запитів на інформацію у Виконавчому комітеті Роменської міської ради за 2012 рік 

ПЕРЕЛІК видів інформації, якою володіє Виконавчий комітет Роменської міської ради
Перелік категорій відомостей, що становлять службову інформацію, якій присвоюється гриф «Для службового користування», у Виконавчому комітеті Роменської міської ради
Інформація про стан розгляду запитів на публічну інформацію у Виконавчому комітеті Роменської міської ради за період з 09 травня до 31 грудня 2011 року 


 


Здійснення громадського контролю за дотриманням прав на доступ до публічної інформації


Участь громадськості (представників громадських організацій, громадських рад, депутатів місцевих рад, громадян) у здійсненні контролю за забезпеченням розпорядниками інформації доступу до публічної інформації здійснюється шляхом проведення відповідних громадських слухань, громадської експертизи тощо.

Проведення громадської експертизи діяльності органів виконавчої влади в частині забезпечення доступу запитувачів до публічної інформації здійснюється відповідно до Порядку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 5 листопада 2008 р. № 976.

Представники громадськості мають можливість отримати інформацію з визначених ними питань щодо виконання вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації» (порядок організації доступу до інформації, системи реєстрації публічної інформації, засідань колегіальних органів тощо ), звернувшись письмово до розпорядників інформації або безпосередньо до загального відділу Виконавчого комітету Роменської міської ради.
Після отримання та розгляду наданої розпорядниками інформації пропозиції громадськості оформлюються у вигляді протокольних доручень розпорядникам інформації, що враховуються при роботі з оприлюднення публічної інформації.
 


 

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua