www.romny.osp-ua.info

Стратегія сталого розвитку

 

ЦІЛЬОВІ ПРОГРАМИ
19.02.2014

Інформація про хід виконання розпорядження міського голови від 15.04.2011 № 74 «Про створення робочих груп з реалізації Стратегії розвитку Сумської області на період до 2015 року «Нова Сумщина – 2015» в м. Ромни» за підсумками 2013 року


04.11.2013
Про хід виконання розпорядження голови ОДА щодо реалізації заходів Стратегії  «Нова Сумщина - 2015» за 9 місяців 2013 року

 08.10.2013
Інформація про хід виконання розпорядження міського голови від 15.04.2011 № 74 «Про створення робочих груп з реалізації Стратегії розвитку Сумської області на період до 2015 року «Нова Сумщина – 2015» в м. Ромни» за І півріччя 2013 року


23.04.2013

 

Інформація про хід виконання розпорядження міського голови від 15.04.2011 № 74 «Про створення робочих груп з реалізації Стратегії розвитку Сумської області на період до 2015 року «Нова Сумщина – 2015» в м. Ромни» за І квартал 2013 року
 


Стратегії розвитку Сумської області на період до 2015 року «Нова Сумщина - 2015»


Про хід виконання розпорядження голови ОДА № 244 від 05.04.2011 «Про схвалення річного та середньострокового планів заходів з реалізації Стратегії розвитку Сумської області на період до 2015 року «Нова Сумщина - 2015» по місту Ромни за підсумками 2012 року
 
Виконавчим комітетом Роменської міської ради за підсумками 2012 року виконано:
 
Реалізація інвестиційних проектів по санації будівель бюджетної сфери (утеплення стін, заміна вікон)– не виконано у зв’язку з відсутністю коштів з обласного бюджету. 
 
Проведення реконструкції котелень теплових організацій.
 
По комунальному підприємству «Ромникомунтепло» РМР» проведено за 2012 рік такі роботи:
 
1.        Встановлено два котла ELLREX ( котельня по вул. Маяковського).
2.        Встановлено 1 мереживний насос на котельню по вул. Луценка, 13.
3.        Встановлено 1 мереживний та 3 підживлювальних насоси на суму 59,8 тис.грн..
4.        Режимна наладка 10 котлів на 6 котельнях підприємства.
5.        Виконано капітальний ремонт котла на топкові на суму 3,6 тис.грн..
6.        Проведено реконструкцію газопроводу на суму 6,1 тис.грн..
7.        Зроблено проекти 10 вузлів обліку теплової енергії на суму 24,8 тис.грн..
8.        Придбано 16 модемів для вузлів обліку газу на суму 20,8 тис.грн..
        
По комунальному підприємству «Ромнитеплосервіс» РМР»:

1.        Заміна насосу в котельні по вул. Полтавська, 121-А).
2.        Проведено пусконалагоджувальні роботи 2-х нових котлів котельні по вул. Дімітрова, 14.
 
 Проведення благоустрою територій.

Головним управлінням міського господарства міської ради:
- проведено реконструкцію вуличного освітлення на суму 197,2 тис.грн.;
 
проведено поточний ремонт доріг (бул. Шевченка, Свободи, вул. Горького, Маяковського, Прокопенка, Коржівська, Луценка, Кірова, Пушкіна, Комсомольська, Калнишевського, Київська, Полтавська, Сумська тощо)630,0 тис. грн. (міський бюджет);
 
проведено капітальний ремонт доріг (вул. Полтавська, Щучки, бул. Шевченка (до «Газбанку»), вул. Гетьмана Мазепи – 700,0 тис.грн. (міський бюджет);
 
проведено заміну 192 ліхтарів на енергозберігаючі та додатково встановлено 105 ліхтарів у різних мікрорайонах міста, здійснено реконструкцію системи освітлення міського парку культури та відпочинку;
 
проведено роботи по грейдеруванню 33 вулиць;
 
проведено капітальний ремонт внутрішньоквартальних проїзних доріг на суму 430,0 тис.грн.;

проведено капітальний ремонт міжпанельних стиків житлових будинків на суму 72,6 тис.грн.;
 
проведено реконструкцію спуску по 3 пров. Фрунзе на суму 11,8 тис.грн.;
 
 виконуються роботи по підрізці дерев, санітарному очищенню територій, освітленню, на які використано коштів 1541,7 тис.грн.;
 
проведено заміну 165 старих контейнерів для збору твердих побутових відходів на контейнерних майданчиках;
 
проведено капітальний ремонт ліфтів на суму 246,3 тис.грн.;
 
встановлено 7 лічильників обліку теплової енергії (74,8 тис.грн.);
 
З метою забезпечення безперебійного водопостачання в місті закуплено насосне обладнання на суму 42,3 тис.грн., виготовлено проектно-кошторисну документацію на будівництво 2-х артезіанських свердловин (66,2 тис.грн.) та «Оптимізовану схему водопостачання та водовідведення міста» (60,2 тис. грн.).
 
Оперативне інформування громадськості про діяльність виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.
 
Здійснюється співпраця з обласними засобами масової інформації; за звітний період в газеті «Сумщина» опубліковано 9 матеріалів про мешканців міста Ромни, які зробили особистий внесок у розвиток міста, області.
 
Забезпечується розміщення інформації. На офіційному сайті за звітний період близько 1200 повідомлень; у місцевих друкованих ЗМІ - 1200 публікації, міськрайонною радіостудією надано 363 інформації.
 
Проведено шість прес-конференцій міського голови.
 
Проведення зустрічей та консультацій з громадськістю.
 
Проведено 7 засідань громадської ради при виконавчому комітеті міської ради; два засідання профільної комісії громадської ради; 109зустрічей міського голови з громадськістю міста; 4 консультації з громадськістю; у практику роботи введено прийом громадян головою громадської ради та його заступниками.
 
На території міста діють 24 органи самоорганізації населення. За звітний період  проведено 5 семінарів-нарад з головами квартальних комітетів.
 
 Крім того, відбулися звітно-виборні збори у 23 кварталах міста.
 
Проведення заходів по відзначенню державних свят та пам’ятних дат.
 
Забезпечено проведення 40 заходів, з них 11 - щодо відзначення державних свят, 18 – щодо відзначення пам’ятних дат, 11– по відзначенню професійних свят.
 
Проведення аналізу чинних нормативно-правових актів щодо їх відповідності принципам державної регуляторної політики.
 
З метою недопущення прийняття економічно недоцільних, неефективних регуляторних актів та забезпечення передбачуваності регуляторної діяльності всі проекти регуляторних актів публікуються в міськрайонній газеті «Вісті Роменщини» та розміщуються на офіційному сайті міста в розділі «Регуляторна політика». Ці дані та перелік діючих регуляторних актів на сайті щоквартально оновлюються.
 
Так, у міськрайонній газеті «Вісті Роменщини» (№ 7-8 від 28.01.12 та № 59 від 01.08.12) для обговорення були опубліковані проекти регуляторних актів «Про організацію проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в м. Ромни», «Про затвердження Порядку встановлення/погодження тарифів на житлово-комунальні послуги виконавчим комітетом Роменської міської ради» та «Про визначення мінімального розміру місячної орендної плати за один квадратний метр загальної площі нерухомого майна по м. Ромни».
 
Проекти регуляторних актів, що стосуються сфери підприємництва, обговорюються з представниками малого підприємництва та громадських організацій підприємців на нарадах та засіданнях «круглого столу». На засіданні «круглого столу» з суб’єктами підприємництва в січні обговорено проект регуляторного акту «Про внесення змін до рішення шостої сесії Роменської міської ради шостого скликання від 25.03.2011 «Про встановлення місцевих податків і зборів». На квітневому засіданні Ради підприємців при міському голові обговорено проект регуляторного акту щодо паркування та стоянок таксі в місті Ромни. 
 
Популяризація туристичного потенціалу міста. Участь міста у виставковій та фестивальній діяльності.
 
З метою популяризації туристичного потенціалу міста в Роменському краєзнавчому музеї, який є структурним підрозділом Державного історико-культурного заповідника «Посулля», систематично проходять різноманітні заходи. Відділом культури міськвиконкому укладені договори про співпрацю з відділом освіти міської ради та навчальними закладами міста. Проведена робота з туристичними фірмами і агенціями м. Ромни та м. Суми щодо укладання договорів з екскурсійного обслуговування на 2012 рік. Продовжено дію програм «Музей – вузу», «Музей – школі», «Музей – дітям», у рамках яких проводяться науково-освітні, масові заходи: екскурсії, науково-практичні конференції, презентації виставок, творчі зустрічі з художниками, видатними майстрами народної творчості, показові уроки-екскурсії тощо. Запроваджена рейтингова система серед загальноосвітніх закладів міста по відвідуванню музею.
Проведена робота з організації відвідування тематичних виставок:
- «Новий рік у музеї»;
- «Живописний літопис епохи»;
- «Миттєвості життя»;
- «Театральна Роменщина»;
- «Пісня гончарного круга»;
- «Шевченко і Роменщина».
 
Постійно оновлюються інформаційні довідки на сайтах Сумської обласної державної адміністрації, на офіційному сайті м. Ромни, на інших сайтах («Туризм і активний відпочинок в Україні», «Сумщина туристична», «Ромни. Інфо» тощо).
 
Крім того, рекламуються туристичні послуги міста через місцеві ЗМІ: газети «Тандем», «Вісті Роменщини», «Ромни. Данкор». Виготовлено і розповсюджено рекламну продукцію: буклети «Із забуття – у безсмертя», до 135-ти річчя від дня народження професора М. О. Макаренка, «Шевченко і Роменщина»; проспекти «Різдвяні свята в музеї», «Краєзнавчі стежки рідного краю», «Музей-школі».
 
За звітний період розроблено макети буклетів до новостворених виставок: «Поза часом і простором» - до 125-річчя від дня народження скульптора І.П. Кавалерідзе, «Іллінський ярмарок в Ромнах». Випущено друкована продукція: бібліографічні покажчики «Уклін тобі, Велика Мати!» (до 110-річчя від дня народження О. Деревської) та «Визначний археолог та мистецтвознавець» (до 135-річчя від дня народження М.О. Макаренка), пам’ятка-присвята «Людина епохи ренесансу» (до 125-річчя від дня народження І.П. Кавалерідзе).
 
Розроблено пакети екскурсійно-методичної документації (контрольний текст екскурсії, технологічна карта, схема маршруту, «портфель екскурсовода») за темами:
- «Роменщина – батьківщина кошового отамана Запорізької Січі П.Калнишевського»;
- «Тисячолітній Ромен»;
- «Городище «Монастирище»;
- «Шевченківськими шляхами Роменщини»;
- «Перша нафта на Роменщині».
 
Укладено та упорядковано документацію краєзнавчих музейних уроків за шкільною програмою «Сумщинознавство» для 2-4 класів. Відкрито інформаційно-туристичний центр в Роменському краєзнавчому музеї. Проведено паспортизацію п’яти екскурсійно-туристичних об’єктів (Роменський краєзнавчий музей, городище «Монастирище», пам’ятний знак П.І. Калнишевському, пам’ятник Т.Г. Шевченку, пам’ятник О.А. Деревській). Проведено тематичні кінолекторії: «Володар сцени» - до 125-річчя Шкурата С.Й., заходи щодо відзначення 125-річчя від дня народження Кавалерідзе І.П. Завершено роботу по написанню статей до обласного «Зводу пам’яток історії та культури України: Сумська область» по місту Ромни. Сумісно з Роменським земляцтвом у м. Ромни проводиться Всеукраїнський пленер скульпторів, присвячений відзначенню 125-річчя від дня народження І.П. Кавалерідзе.
 
 В лютому 2012 року започатковано проведення такого заходу, як офіційна церемонія вручення відзнаки «Ромен - цвіт» за підсумками попереднього року по низці номінацій у всіх галузях життєдіяльності міста.   
 
Протягом звітного періодузакладами культури містапроведено 170 загальноміських заходів, у тому числі: 10 конкурсів, 34 фестивалі та концерти, 56 свят, 70 вистав і культурно-мистецьких заходів. Творчі колективи та виконавці взяли участь у 6 міжнародних; 9 всеукраїнських та 10 обласних конкурсах. Серед шкільної і учнівської молоді міста проведено 16 культурно – просвітницьких акцій. У виставковій галереї ім. І. П. Кавалерідзе міського Будинку культури проведено 13 виставок – презентацій на різну тематику.
 
З метою розвитку туристичної галузі в місті:
 
- проведено більше 600 екскурсій; загальна кількість відвідувачів склала за рік – 25,0 тис.чол.;
 
- здійснено паспортизацію туристичних ресурсів (пам’яток архітектури, культури, монументальних та культових споруд, готелів, ресторанів та кафе).
 
Завершення будівництва та введення в експлуатацію Роменської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1.
 
Робота по будівництву та введенню в експлуатацію добудови середньої загальноосвітньої школи № 1 завершена (використано кошти з державного бюджету). Рішенням 19 сесії Роменської міської ради 6 скликання від 24.01.2012 року упорядковано облік добудови - взято на баланс відділу освіти (балансова вартість 2947,485 тис.грн.). Близько 200 учнів початкової школи переведені до нового приміщення СЗОШ № 1.
 
Покращення матеріально-технічної бази закладів освіти.
 
За 2012 рік проведено капітальні ремонти по закладах освіти:
 
 • м’яких покрівель спортивних та актових залів загальноосвітніх шкіл № 2, 5, 7 на суму 607,9 тис. грн.,
 • внутрішніх санвузлів загальноосвітньої школи № 4 - 80 тис. грн.,
 • капітальний ремонт сцени актової зали спеціалізованої загальноосвітньої школи № 2 – 91,1 тис. грн.,
 • капітальний ремонт спортивного залу загальноосвітньої школи № 9 на 153,96 тис. грн. 
 • здійснено капітальний ремонт надвірного туалету ЗОШ №3 – 0,4 тис. грн..,
 • придбано спортінвентар для СЗОШ № 1 – 20,0 тис. грн..,
 • придбано літературу для шкіл міста на суму 11,6 тис. грн.,
 • придбано меблі для Роменської Малої академії наук учнівської молоді - 60,2 тис. грн.,
 • придбано мультимедійний комплекс для центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю – 10,0 тис. грн.,
 • придбано плити для всіх дошкільних навчальних закладів – 80,0 тис. грн..,
 • придбано твердопаливний котел довготривалого горіння для міжшкільного навчально – виробничого комбінату – 30,0 тис. грн.,
 • придбано меблі для дошкільних навчальних закладів – 34,0 тис. грн..
 •  
Також проведено заміну вікон на металопластикові у борцівському залі дитячо-юнацької спортивної школи відділу освіти на суму 30 тис. грн., придбано спортінвентар на суму 20,0 тис.грн., проведено роботи по капітальному ремонту центрального та бокових входів спорткомплексу та будівництву пандуса, на що використано 67,8 тис. грн..
 
З бюджету розвитку було виділено кошти на реконструкцію позаміського закладу оздоровлення та відпочинку «Вогник». За 2012 рік використано на реконструкцію з добудовою харчоблоку позаміського закладу оздоровлення та відпочинку «Вогник» – 309,6 тис. грн.., на добудову санвузлів до спальних корпусів позаміського закладу оздоровлення та відпочинку «Вогник» – 241,4 тис грн.
 
Усього з міського бюджету на зміцнення матеріальної бази закладів освіти виділено 1 827 960 грн.. Також на зміцнення матеріально – технічної бази було використано близько 2 млн. грн. залучених коштів.
 
Адресна допомога обдарованій учнівській молоді та педагогічним працівникам.
Відділом освіти ведеться робота по заохоченню та стимулюванню творчо обдарованої молоді. Так у січні 2012 року під час свята «Різдвяний передзвін» відбулося нагородження учнів – переможців ІІ етапу Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад. 240 учнів - переможців міського етапу олімпіад – нагороджені грошовими преміями від депутата обласної ради О.І. Саєнка та грамотами відділу освіти; 4 кращі вихованці Центру позашкільної освіти та ДЮСШ, 3 стипендіати, нагороджені преміями міського голови.
 
Здійснюється виплата стипендії міського голови 3 учням шкіл міста: Ковтун Валерії - переможцю міського конкурсу «Учень року – 2012» (СЗОШ № 1), Московець Наталії – призеру І-ІУ етапів Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки (СЗОШ № 2), Ведмідь Валерії – переможцю ІУ спортивних ігор школярів України (СЗОШ № 1), на що використано 2,7 тис. грн..
 
Здійснюється адресна допомога кращим педагогічним працівникам міста. З 2012 року запроваджено щорічне міське свято «Зірки освіти міста Ромни». 1 березня 2012 року 73 педагоги - лауреати ІІ обласного та учасники ІІІ (заключного) турів Всеукраїнських конкурсів фахової майстерності отримали дипломи та пам’ятні сувеніри у різних номінаціях.
 
На виконання розпорядження міського голови від 17.04.2012 № 72 «Про відзначення учителів – учасників ІІ обласного туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2012», відповідним наказом відділу освіти від 17.04.2012 № 63-а встановлено та здійснювалася виплата надбавок до посадового окладу з 01 квітня 2012 року терміном на 1 рік в межах фонду заробітної плати в розмірі:
 
- 30% Клишко Тетяні Володимирівні, вчителю англійської мови Роменської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 – переможцю другого обласного туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2012»,
 
- в розмірі 20% Литвиненко Олені Михайлівні, вчителю біології Роменської загальноосвітньої школи І-ІІІ № 4 – учаснику другого обласного туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2012» (використано 6,1 тис. грн.).
 
На виконання розпорядження міського голови від 14.06.2012 № 103 «Про відзначення вчителів, які підготували переможців Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін»,  відповідного наказу відділу освіти від 19.06.2012 № 99 з 01 вересня 2012 року терміном на 1 рік установлено та здійснюється виплата надбавки до посадового окладу  у розмірі 25% вчителям, які підготували переможців ІУ (заключного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін:
 
- Ніжник Діані Станіславівні, вчителю Роменської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1   ім. П.Калнишевського;
 
- Сурковій Вірі Василівні, вчителю Роменської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2   ім. акад. А.Ф.Йоффе;
 
- Юраковій Олені В’ячеславівні, вчителю Роменської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3;
 
- Бартошу Євгену Миколайовичу, вчителю Роменської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 5.
 
На виконання розпорядження міського голови від 31.08.2012 № 134 «Про відзначення тренерів – викладачів Роменської ДЮСШ, які підготували переможців та призерів ІУ етапу Всеукраїнських спортивних змагань» установлено та здійснюється виплата надбавки до посадового окладу у розмірі 30% з 1 вересня 2012 року до 31 серпня 2013 року тренерам – викладачам ДЮСШ Богушу Олександру Григоровичу, Савицькому Миколі Віталійовичу.
 
Також установлена та здійснюється виплата надбавки до посадового окладу у розмірі 15% з 1 вересня 2012 року до 31 грудня 2012 року Черевку Сергію Володимировичу, учителю фізичного виховання ЗОШ № 4, який підготував команду – призера ХХ обласних спортивних ігор школярів у 2011 – 2012 н.р. . Всього використано 20,0 тис. грн..
 
Проведення капітального ремонту онковідділення Роменської ЦРЛ.
 
Кошти на проведення капітального ремонту онкологічного відділення Роменської ЦРЛ передбачені по програмі «Онкологія» на 2014 рік.
 
Управління економічного розвитку міської ради

 

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2021
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua