www.romny.osp-ua.info

Політичні партії та громадські організації


 01.09.2016

Виконання делегованих повноважень щодо проведення зборів, мітингів, маніфестацій та демонстрацій

Відповідно до Порядку контролю за здійсненням делегованих повноважень органів виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 9 березня 1999 року № 339, розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації від 01.12.2006 № 630 "Про удосконалення контролю за здійсненням органами місцевого самоврядування делегованих повноважень органів виконавчої влади" 30 серпня 2016 року управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Сумської обласної державної адміністрації здійснило перевірку діяльність виконавчих органів Роменської міської ради в частині здійснення делегованих повноважень, передбачених пп. 3 п. б ч. 1 ст. 38 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" згідно з Конституцією України, рішенням Конституційного Суду України щодо офіційного тлумачення положення частини першої статті 39 Конституції України про завчасне сповіщення органів виконавчої влади чи органів місцевого самоврядування про проведення зборів, мітингів, походів і демонстрацій.

У ході перевірки було встановлено, що виконавчим комітетом Роменської міської ради за перше півріччя 2016 погоджувалося проведення 19 заходів, ініційованого політичними партіями, громадськими організаціями та мешканцями міста. Відділом з питань внутрішньої політики виконкому Роменської міської ради ведеться облік документації, що стосується проведення акцій (повідомлення осередків політичних партій, громадських організацій, громадян). Також, з дійснюється контроль за забезпеченням громадського порядку.

Робота виконавчих органів Роменської міської ради за здійсненням даних делегованих повноважень проходить на належному організаційному рівні. Порушень чинного законодавства не було виявлено.

Звертаємо увагу ініціаторів акцій на необхідність вказувати в повідомленні відповідальну за проведення заходу особу та її контактні дані (адреса, телефони), передбачувану кількість учасників акції та надавати матеріали, які передбачається розповсюджувати. 

 

За повідомленням відділу з питань внутрішньої політики

08.06.2015

4 червня в залі засідань виконавчого комітету Роменської міської ради тренером Міжнародного жіночого правозахисного центру «Ла Страда Україна» Наталією Макаренко проведено тренінг для внутрішньо переміщених осіб з профілактики торгівлі людьми.

Під час тренінгу учасники ознайомилися з законодавчою базою України щодо протидії торгівлі людьми, зі шляхами потрапляння в тенета торговців «живим товаром» та профілактикою цього ганебного явища.

Тренінг відбувся в рамках Програми протидії торгівлі людьми в Східній Європі за підтримки Міністерства закордонних справ Норвегії у співпраці з Представництвом Міжнародної організації з міграції в Україні. Допомогу в організації та проведенню тренінгу надали виконавчий комітет Роменської міської ради в особі заступника міського голови Головко Т.І. та Роменський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, директор Жогло В.О.

 

08.05.2015
 
Активісти  «Сузір’я» білили монумент


7 травня члени молодіжної громадської організації «Сузір’я» взяли участь у традиційному весняному заході – білили монумент «Закутий Прометей і розкутий робітник» на честь героїв революції, створений скульптором, драматургом, кінорежисером І. П. Кавалерідзе

Активісти організації «Сузір’я» з Роменського вищого професійного училища ніколи не стоять осторонь таких заходів і завжди приймають активну участь не лише у благоустрої училища та приведенні до належного санітарного стану прилеглих територій, а й не байдуже ставляться до громадських місць та пам’яток культури.

Наше місто буде чистим!

 


 

Перелік відокремлених підрозділів громадських організацій, які перебувають на обліку реєстраційної служби Роменського міськрайонного управління юстиції станом на 01.01.2015
 

План заходів щодо реалізації в місті Ромни у 2015 році Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні 

 
Подолаємо соціальну ізольованість людей літнього віку

З 2012 року в міському будинку культури міста Ромни працює Клуб «Мої роки - моє багатство». Керівник клубу Охріменко Наталія Петрівна. Мета проекту – подолання соціальної ізольованості людей літнього віку шляхом організації їх змістовного дозвілля та спілкування в клубі.

Клуб працює по двох напрямках: клуб «Гармонія», керівник Родінко Валентина Василівна, та кіноклуб «Наша молодість», керівник Артюх Любов Василівна (відкрився в цьому році).

Клуб «Гармонія» працює щосуботи о 14 годині. Постійних відвідувачів клубу – 32 чол. Мета клубу дати можливість людям поважного віку розкрити свої таланти та цікаво провести дозвілля. Музичний керівник клубу - Ріпчанська Світлана Дмитрівна. Кожну третю суботу місяця проводяться цікаві вечори відпочинку, які відвідують жителі та гості нашого міста. Постійні активні члени клубу готують концертно-розважальну програму. Ми виявили людей, які мають хист до співу, читанню віршів, гуморесок. Вечори відпочинку проходять в теплій, дружній атмосфері, майже по-домашньому. Всі присутні в залі залучаються до співу, танців, та конкурів. Згідно журналу реєстрації вечори відпочинку відвідали більше 300-сот чоловік, багато із них є постійними відвідувачами концертно-розважальних заходів.

За 3 роки роботи клубу проведено більше 20 вечорів відпочинку: Ток-шоу «Впливова жінка», «Білої акації грона духмяні!, «Весняний настрій», «Я говорю тобі «Здравствуй!», «Все починається з кохання», «Золотий вік», «Новорічне Олів’є», «Щедрий вечір – добрий вечір», «Жінка, весна, кохання», «Літературний вечір», «Весняна палітра», новорічний вогник та інші.

За цей час клубу постійно надавали допомогу наші меценати. Були придбані посуд для клубу, скатерті, електрочайники, для проведення вечорів відпочинку надавалися солодощі. Велика їм шана та подяка.

Кіноклуб «Наша молодість» організовує перегляд кінофільмів 60—70 років. Працює щоп’ятниці о 15-00. Вхід вільний.

Клуб «Мої роки - моє багатство» запрошує всіх бажаючих людей похилого віку (і не тільки) відвідати наші «Роменські вечорниці» та провести цікаво і змістовно час.

Також ми шукаємо таланти!!!!!!!!!!
 

 Керівник клубу Охріменко Н.П.
 
Діяльність Молодіжної громадської організації «Сузір’я» (Інформація про організацію)

 


До уваги неурядових об’єднань!


01.01.2013 в дію вступив Закон України «Про громадські об’єднання», відповідно до якого у статуті не потрібно зазначати місцезнаходження організації. Відтепер точну адресу місцезнаходження достатньо вказати в реєстраційній картці на проведення державної реєстрації юридичної особи (Форма №1).

Громадські об’єднання, зареєстровані до 1 січня 2013 року, мають протягом 5 років з дня набуття чинності Законом України «Про громадські об’єднання» привести свої статути чи положення у відповідність до цього Закону. Реєстрація змін до статуту (положення), пов’язаних з набуттям чинності Законом України «Про громадські об’єднання», здійснюється без внесення плати за реєстраційні дії протягом встановлених п’яти років. [ч. 4 Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про громадські об’єднання»]

Ознайомитися із текстом Закону України «Про громадські об’єднання» є можливість за вказаним посиланням : http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/4572-17


За повідомленням відділу з питань внутрішньої політикиЯСКРАВІ БАРВИ НАШОГО МІСТА
 
Надзвичайно патріотично відсвяткували роменці День Незалежності України. Наша молодіжна громадська організація «Спілка молодих державних службовців» не могла лишитись осторонь. Тому, було вирішено провести цікавий захід, спрямований на патріотичне виховання молоді, а саме, - використати одну з улюблених справ дітей – розфарбовування паркану.
 
Довго кипіла робота під назвою «Кольори моєї України». Учасники акції намагалися поєднати в стилі графіті українську символіку, пов’язавши при цьому життя нашого міста з подіями в країні. В результаті, перевагу віддали образу квітки надії на жовто-блакитному стязі -  символу життя, миру та стійкості.
 
Протягом декількох годин маленькі художники під керівництвом Ростислава Яременка малювали графіті на паркані місцевого стадіону. За допомогою фарб та фантазії діти відтворили через призму абстракції своє бачення злагоди в державі.
 
Висловлюємо щиру подяку міському голові Сергію Салатуну за надання можливості провести такий захід, відділу молоді та спорту за підтримку юних митців у їх прагненні творчо розвиватися та самовиражатися, а також - усім учасникам акції.
 
Діти – наше майбутнє, наша надія на те, що вони створять всі умови для росту, розвитку та процвітання кожної особистості та країни в цілому.
 
 
Голова Роменської міської молодіжної громадської організації
«Спілка молодих державних службовців»
Дужак Н.Г.


 Перелік легалізованих громадських організацій (а також їх місцевих осередків) виконавчим комітетом Роменської міської ради станом на 01.01.2013 р.

___________________________________________________________________________________

Відбувся зліт дитячих (молодіжних) громадських організацій міст Ромни, Лебедин, Недригайлівського, Кролевецького та Роменського районів

 

6-7 вересня 2012 року на базі Роменської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 10 відбувся зліт дитячих (молодіжних) громадських організацій міст Ромни, Лебедин, Недригайлівського, Кролевецького та Роменського районів. Проведення зльоту стало можливим за фінансової підтримки Сумського обласного комітету молодіжних громадських організацій та фонду підтримки демократії (NED).

Протягом першого дня 24 представники 8 громадських організацій взяли участь у тренінгах з лідерства, в рамках яких поділилися досвідом власної роботи та отримали поради від професійних тренерів Наталії Левенець (місто Суми) та Анастасії Шумаріної (місто Київ).

Другого дня гості відвідали батьківщину останнього кошового Запорозьської Січі Петра Калнишевського. Екскурсію  "Вулицями древнього Ромена" провели гостям волонтери під керівництвом учителя історії ЗОШ № 10 Тарана В.І.  Апофеозом зльоту був пізнавально-ігровий проект "Покровський квест". За право знайти гетьманський скарб змагалося 5 команд. Переможцями стала команда "Українці" юнаків 11 класу.

 
 
Начальник відділу освіти                                            З.Г.Горбик
 

 


 

РОМЕНСЬКА МІСЬКА МОЛОДІЖНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ „СУЗІР’Я” (МГО "„Сузір’я”) (ІНФОРМАЦІЯ про органзацію)

Методичні рекомендації на тему: Особливості легалізації громадський організації для виконавчих комітетів міської ради та сільских рад" (скачати)

Перелік легалізованих громадських організацій (а також їх місцевих осередків) виконавчим комітетом Роменської міської ради станом на 01.01.2012 (скачати)

Роменська міська молодіжна громадська організація „Спілка молодих державних службовців міста Ромни” (РММГО "Спілка молодих державних службовців міста Ромни") (скачати)

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2021
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua