www.romny.osp-ua.info

Новини культури

 

2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011

 

 

26.03.2019

СМАЧНОГО ЧИТАННЯ!

Книжкові відкриття, зустрічі з авторами книг, нові друзі, з якими весело і цікаво читати і творити разом у команді, - таким був цього річ Всеукраїнський Тиждень дитячого читання у користувачів головної дитячої книгозбірні.

А яке ж свято без торта! Бібліотекарі Роменської центральної міської бібліотеки для дітей приготували книжковий торт «Смачного читання!» по своєму рецепту. Головне, щоб він порадував наших читачів. Саме яскрава композиція задала святковий настрій усім, хто цього дня завітав до бібліотеки і отримав ласий «шматочок» книжкового торта та повітряну кульку.


Немає межі фантазії! Тож смачного всім читання. І до зустрічі!За повідомленням відділу культури

25.03.2019

«Живи, поезіє, живи!»

В центральній міській бібліотеці для дорослих ім. Бориса Антоненка-Давидовича відбулася презентація третьої колективної збірки «Живи, поезіє, живи!». Книга об’єднала творчі доробки 33 поетів і прозаїків Роменщини, які є членами літературного об’єднання «Обрії» (керівник поетеса Людмила Грицай). Видання вміщує твори як поетів, які вже здобули творче визнання так і поетів-початківців. Ця книга – ювілейна, бо об’єднанню «Обрії», яке діє при бібліотеці, виповнилося 5 років. Тож у читальному залі бібліотеки зібралися поети, творча студентська й учнівська молодь, батьки, вчителі. Це було справжнє свято поезії. Літератори читали власні поетичні твори.

З ювілеєм колектив «Обріїв» вітав міський голова Сергій Салатун. Теплих емоцій до атмосфери заходу додав виступ начальника відділу культури міськвиконкому Тетяни Баляби, яка нагородила актив об’єднання грамотами. На завершення, директор бібліотеки Ніна Рослова привітала обрійчан з новим творчим здобутком та щиро подякувала за презентацію збірки. Захід вдало доповнювали музичні  номери у виконанні Петра Акімова та молодіжного гурту «Eminor».

 За повідомленням відділу культури

19.03.2019

«Чарівне царство книжок»

Цікавим та насиченим був і другий день Всеукраїнського Тижня дитячого читання. На екскурсію «Чарівне царство книжок» до Роменської центральної бібліотеки для дітей завітали вихованці ДНЗ №1 «Чайка». Бібліотекар Олена Іващенко повела маленьких читачів у захоплюючий, казковий  світ книги.

Діти із задоволенням приймали участь у різноманітних конкурсах, іграх, перетворювались на акторів лялькового театру, переглядали мультфільми.


Додала радісного настрою учасникам заходу – лялькова вистава «Казка про хлопчика Неохочика». По закінченню заходу малеча отримала солодкі призи.За повідомленням відділу культури

 

11.03.2019

«Його благословила доля славою святою»

Під такою назвою пройшли шевченківські читання. Бібліотекарі Центральної міської бібліотеки для дітей завітали на гостини  до  своїх маленьких читачів учнів 3-Б класу СЗОШ №2  ім.А.Ф.Йоффе. В сонячній затишній кімнаті до заходу було оформлено шевченківський куточок, де були представлені портрет Кобзаря, малюнки дітей та викладка творів поета. Діти познайомилися з творчістю Т.Шевченка, переглянувши відео-презентацію «Стежками дитинства маленького Тарасика».

З великим інтересом маленькі шанувальники творчості Тараса Шевченка взяли активну участь у конкурсі на кращого читця творів Кобзаря. Переможці були нагороджені грамотами. Це було справжнє свято – вірші, пісні, танці…


На закінчення заходу завідуюча ЦМБ для дітей побажала всім пам’ятати великого Кобзаря, читати його твори, любити Україну, як любив її поет.


 

 

За повідомленням відділу культури

02.01.2019

Дивовижні хобі пенсіонерів

Клуб «Надвечір’я», що діє в центральній міській бібліотеці для дорослих ім. Бориса Антоненка-Давидовича протягом кількох років – це об`єднання, метою якого є соціалізація та адаптація людей «поважного» віку до нового етапу в їх житті. Робота клубу спрямована на те, щоб надати можливість пенсіонерам приємно проводити час, пробуджувати у них нові інтереси, створювати умови для спілкування.

В читальному залі бібліотеки відбулося чергове засідання клубу - академія креативу «Дивовижніхобіпенсіонерів». Члени гуртка «Чарівнамить» територіального центру разом ізСофієюСеменівною Стрельченко - викладачем «Університету ІІІ віку» на волонтерських засадах оформили виставкувласноручвиготовленихвиробів, розповіли про своїхобі та захоплення, а також разом ізхлопцями-студентами Роменського ВПУ презентували 12 чоловічихвишитихсорочок, які вони виготовили для навчального закладу.


Григорій Степанович Стрельченкопознайомивприсутніхзісвоїмидвомановимивиданнями «Медицина Роменщини» та «ЖінкиРоменщини», а такожрозповів про роботу над своєю новою книгою. Пенсіонерка, педагог, поетеса, член літературнихоб’єднань «Обрії» та «Дивослово» ОлександраКалениківна Тарасенко презентувала свою дванадцятузбіркупоезій «Летятьліта». Власнівірші читали поети Людмила Кранга, Тамара Марченко,ВікторТогобіцький. Надія Карпенко подякувала за змістовно проведений час та зауважила, щоподібнізустрічіроблятьжиття людей похилоговікуактивним і насиченим.За повідомленням відділу культури

 

 

 

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2021
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua