www.romny.osp-ua.info

Транспорт 

ТРАНСПОРТНІ МАРШРУТИ


Протокол № 01-2019 засідання конкурсного комітету з  питань підготовки та проведення конкурсу на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в місті Ромни
Протокол № 05-2018 засідання конкурсного комітету з  питань підготовки та проведення конкурсу на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в місті Ромни (далі – конкурсний комітет)

 

ДО УВАГИ СУБЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ У СФЕРІ ТРАНСПОРТНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ НАСЕЛЕННЯ!

З метою належної організації пасажирських перевезень в місті Ромни  Сумської області та забезпечення безперебійного руху автотранспорту на міських автобусних маршрутах загального користування Виконавчий комітет Роменської міської ради, як організатор пасажирських перевезень, запрошує до співпраці підприємства та приватних перевізників для обслуговування міських маршрутів загального користування.

За детальною інформацією щодо умов перевезень та вимог до транспортних засобів необхідних для обслуговування маршрутів міста Ромни Ви можете звернутися до Виконавчого комітету Роменської міської ради (б-р Шевченка, 2,  м. Ромни, 42000, тел./факс: (05448) 5-32-73 E-mail: misto@romny-vk.gov.ua  та управління економічного розвитку (тел. (0 5448) 5 32 64, 5 32 92, , 5 32 45 та E-mail: econ@romny-vk.gov.ua)

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ РОМЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ 


 
 Виконавчий комітет Роменської міської ради  Сумської області оголошує конкурс із визначення  перевізника на автобусних маршрутах загального користування, які працюють у звичайному режимі руху
 
об’єкта
№ марш
руту
 
Початковий та кінцевий пункти, найменування кінцевих зупинок
Необхідна кількість автобусів для виконання рейсів (од.)
Інтервал руху на маршруті, хв.
Вимоги до автобуса (Клас, загальна пасажиромісткість, пас.)
Сумарна кількість автобусів на маршрутах, що входять до об’єкту конкурсу
Автобуси, що працюють в звичайному режимі руху
Резерв ТЗ
1
3
«Лучки» -Поштамт»
1
1
60
I, II
Понад 22 пас
2
2
6
«вул.Каті Зеленко - пл.Засульська»
 
2
1
30
I, II
Понад 22 пас
3
3
9
«вул.Франка - пл.Засульська»
1
1
60
 
 
I, II
Понад 22 пас
2
4
 
10
«Вул.Берегова -вул.Космонавтів (СБК)»
2
1
30
I, II
Понад 22 пас
3
 
14
 
«Коледж КНЕУ-ШБУ-13»
1
1
60
I, II
Понад 22 пас
2
 

М Е Р Е Ж А
міських автобусних маршрутівзагального користування в місті Ромни станом на 01.09.2016 року

№ з/п
Номер та назва автобусного маршруту загального користування
 
Кількість автобусів
Найменування надавача пасажирських послуг
1.
2.
3.
 
1.
№1
«АУТТ – Вокзал»
 
2
ФОП Проценко Віктор Миколайович
 
2.
№2
«Вокзал – Вантаждільниця »
 
5
 
ФОП Проценко
Віктор Миколайович
3.
№3
«Лучки  – Поштамт
1
ФОП Хоміч Любов Петрівна
4.
№4
 
«пл. Засульська – Стефанівська церква»
3
ФОП Хоміч Любов Петрівна
5.
№5
«пл. Танкова – пл. Засульська»
5
ТОВ «ПРЕСТИЖ ЛАЙН»
6.
№6
«вул. Каті Зеленко – пл. Засульська»
2
 
 
 
ФОП Олефір Володимир Олександрович
7.
№7
«Коледж КНЕУ – Колісникове»
2
ФОП Ковшик Василь Олександрович
8.
№8
«пл. Засульська – вул.Терновецька (Дачі)»
1
ФОП Черногор Олександр Васильович
9.
№9 «вул. Франка – пл. Засульська»
1
­­-
10.
№10
 «вул.Берегова – вул. Космонавтів (СБК)»
2
ФОП Ковшик Василь Олександрович
11.
№11
«вул. Декабристів – вул. Мельникова»
1
ФОП Ковшик Василь Олександрович
12.
№14
«Коледж КНЕУ – ШБУ- 13»
1
ФОП Ковшик Василь Олександрович
13.
№15
«вул.Карасика – Коледж КНЕУ »
1
ФОП Проценко Віктор Миколайович
 

Конкурси на перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування проводять відповідно до статті 43 Закону України «Про автомобільний транспорт» та «Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008р. за №1081 зі змінами та доповненнями, та Умов проведення конкурсу на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в м.Ромни, затверджених  рішенням  виконкому міської ради від 17.06.2015  №77 «Про організацію проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в м.Ромни зі змінами та доповненнями.

Для забезпечення належної якості та безпеки перевезень пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування щоденно у звичайному режимі руху залучаються автобуси загальною пасажиромісткістю , що відповідають класу I, ІІ згідно з пунктом 4.1.3 Порядку визначення класу комфортності автобусів, сфери їх використання за видами сполучень та режимами руху, затвердженого наказом Мінтрансзв’язку  України від 12.04.2007р. №285, на маршрутах допускається використання автобусів категорії М3 (повна маса понад 5 т.)

Вимоги до транспортних засобів учасників конкурсу: строк експлуатації транспортних засобів  не повинен перевищувати  10 років та має відповідати нормам не нижче ЄВРО-2. Конкурсним комітетом здійснюється обов’язковий огляд транспортних засобів, представлених на конкурс. Забороняється використання  перевізниками автобусів, переобладнаних з вантажних транспортних засобів.

На автобусних маршрутах загального користування умовою конкурсу є наявність у претендента не менш як одного транспортного засобу на об’єкті конкурсу, пристосованого для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями.

Перевезення  здійснюються самостійно у звичайному режимі руху, з регулярністю не нижче 100 % рейсів від затвердженого розкладу руху за винятком форс-мажорних обставин.

Учасник конкурсу повинен мати достатню кількість транспортних засобів, необхідних для виконання перевезень, та кількість резервних транспортних засобів, яка становить 10 відсотків для міських перевезень.

Конкурс відбудеться  14.09.2016р. о 10-00 годині за адресою: м.Ромни, бульвар Шевченка, 2, 3 поверх, зал засідань виконавчого комітету Роменської міської ради.

Документи на конкурс приймаються робочим органом – Комунальним підприємством «Ромнитранссервіс» з часу оголошення до29.08.2016р. (включно) з 8 год. до 16-30 год. у робочі дні за адресою: 42000, м.Ромни, вул. Горького, 97.

Бланки документів для участі в конкурсі, анкету і інформацію  про об’єкт конкурсу надає робочий орган – КП «Ромнитранссервіс» за адресою: 42000, м.Ромни, вул. Горького, 97, тел.(05448) 2 13 69, електронна адреса:romnytrans@ukr.net

Плату  за  участь  у конкурсі  в сумі 1256 грн. (за один об’єкт конкурсу)  необхідно  перерахувати  на р/р 26002055017262 код  ЄДРПОУ 31077822, МФО 377546 ПАТ КБ  “Приватбанк”  з поміткою “За участь в конкурсі 14.09.2016”.
 
Комунальне підприємство
«Ромнитранссервіс»
 
30.08.2017
Про оголошення конкурсу


Комунальне підприємство «Ромнитранссервіс», як підприємство – виконавець функцій робочого органу по організації забезпечення проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування м. Ромни відповідно до укладеного договору з Виконавчим комітетом Роменської міської ради від 18.05.2016 та на виконання рішення виконавчого комітету міської ради № 116 від 16.08.2017 «Про проведення конкурсу на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в місті Ромни» просить Вас опублікувати в міськрайонній газеті «Вісті Роменщини» оголошення наступного змісту:

КОНКУРС!
Виконавчий комітет Роменської міської ради Сумської області оголошує конкурс із визначення перевізника на автобусних маршрутах загального користування, які працюють у звичайному режимі руху
 
№ об`єкта
№ маршруту
Початковий та кінцевий пункти, найменування кінцевих зупинок
Необхідна кількість автобусів для виконання рейсів (од.)
Інтервал руху на маршруті, хв.
Сумарна кількість автобусів на маршрутах, що входять до об`єкту конкурсу
Автобуси, що працюють в звичайному режимі руху
Резерв ТЗ
1
6
«пл. Засульська – вул. Каті Зеленко»
2
1
30
3
 
Конкурси на перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування проводять відповідно до статті 43 Закону України «Про автомобільний транспорт» та «Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 за № 1081 зі змінами та доповненнями, та Умов проведення конкурсу на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в м. Ромни , затверджених рішенням виконкому міської ради від 17.06.2015 № 77 «Про організацію проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в м. Ромни зі змінами та доповненнями».

Для забезпечення належної якості та безпеки перевезень пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування щоденно у звичайному режимі руху залучаються автобуси загальною пасажиромісткістю, що відповідають класу І, ІІ згідно з пунктом 4.1.3 Порядку визначення класу комфортності автобусів, сфери їх використання  за видами сполучень та режимами руху, затвердженого наказом Мінтрансзв`язку  України від 12.04.2007 № 285, на маршрутах допускається використання автобусів категорії М3 (повна маса понад 5т).

Вимоги до транспортних засобів учасників конкурсу: строк експлуатації транспортних засобів не повинен перевищувати 10  років та відповідати нормам не нижче ЄВРО-2. Конкурсним комітетом здійснюється обов`язковий огляд транспортних засобів, представлених на конкурс. Забороняється використання перевізниками автобусів, переобладнаних з вантажних транспортних засобів.

На конкурс не допускаються транспортні засоби, запропоновані претендентами на автобусні маршрути загального користування, які мають за конструкцією менше 21 місця для сидіння Обов`язковою вимогою до транспортних засобів є наявність двох входів/виходів із пристроями для автоматичного відкривання дверей.

На автобусних маршрутах загального користування умовою конкурсу є наявність у претендента не менш як одного транспортного засобу на об`єкті конкурсу, пристосованого для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями.

Перевезення здійснюється самостійно у звичайному режимі руху, з регулярністю не нижче 100% рейсів від затвердженого розкладу руху за винятком форс-мажорних обставин.

Учасник конкурсу повинен мати достатню кількість транспортних засобів, яка становить 10 відсотків для міських перевезень.

Конкурс відбудеться 28.09.2017 о 10.00 за адресою: м. Ромни, бульвар Шевченка, 2, 3 поверх, зала засідань виконавчого комітету Роменської міської ради.

Документі на конкурс приймаються робочим органом – Комунальним підприємством «Ромнитранссервіс» з часу оголошення до 12.09.2017 (включно) з 08.00 до 16.30 у робочі дня за адресою: 42000, м. Ромни, вул. Горького, 97

Бланки документів для участі в конкурсі, анкету і інформацію  про об`єкт конкурсу надає робочий орган – КП «Ромнитранссервіс» за адресою: 42000, м. Ромни, вул. Горького, 97, тел. (068)-909-23-60, електронна адреса: romnytrans@ukr.net

Плату за участь у конкурсі в сумі 1256 грн. (за один об`єкт конкурсу) необхідно перерахувати на р/р 26002055017262, ЄДРПОУ 31077822, МФО 3777546 ПАТ КБ «Приватбанк» з поміткою «За участь в конкурсі 28.09.2017».


Комунальне підприємство «Ромнитранссервіс»
 
  ДО УВАГИ ПІДПРИЄМСТВ ТА ОРГАНІЗАЦІЙ

 

З метою визначення на конкусних засадах підприємства (організації), здатної забезпечувати належну якість підготовки матеріалів для проведення конкурсу, їх аналізу та оцінки відповідності конкурсних пропозицій перевізника- претендента умовам конкурсу, підготовка паспортів автобусних маршрутів та матеріалів для подальшого встановлення відносин між організатором та автомобільним перевізником – переможцем конкурсу, виконавчий комітет Роменської міської ради (м.Ромни, бул.Шевченка,2), надалі Організатор, оголошує конкурс з визначення підприємства (організації) – робочого органу для організації забезпечення проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в місті Ромни.

Участь в конкурсі з визначення підприємства (організації) – робочого органу для організації забезпечення проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в місті Ромни можуть брати підприємства (організації), які відповідають вимогам, що встановлені статтею 44 Закону України «Про автомобільний транспорт», а також умовам проведення конкурсу , а саме мають:

 

1.         Кваліфікованих фахівців в галузі пасажирського автомобільного транспорту.

2.         Досвід роботи не менше трьох років з питань організації пасажирських перевезень.

3.         Необхідне обладнання та необхідне програмне забезпечення для підготовки матеріалів для проведення конкурсу на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування.

4.         Власне (орендоване) приміщення для організації роботи (виконання функцій) робочого органу.

5.         Досвід з організації чи проведення тендерів, конкурсів та інших заходів з вибору одного варіанту із кількох відповідно до чинного законодавства.

 

Не допускаються до участі у конкурсі суб’єкти господарської діяльності:

1.         Які надають послуги з перевезень пасажирів.

2.         Проводять діяльність на ринку транспортних послуг.

3.         Представляють інтереси окремих автомобільних перевізників чи їх груп.

4.         Визнані банкрутами або щодо яких порушено справу про банкрутство чи ліквідацію як суб’єкта господарської діяльності.

5.Подали до участі в конкурсі документи, що містять недостовірну інформацію.

 

Для участі в конкурсі претендент подає конкурсному комітетові такі документи:

1.         Заява на участь у конкурсі згідно затвердженого зразка.

2.         Виписку або витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.

3.         Копія Статуту (Положення) підприємства (організації).

4.         Документи, які підтверджують відповідність підприємства (організації) кваліфікаційним вимогам:

-          копії документів,що засвідчують кваліфікацію фахівців у галузі пасажирського автомобільного транспорту;

-          опис матеріальних ресурсів та технологій, які передбачається використовувати для забезпечення функціонування робочого органу;

-          документальне підтвердження наявності не менше як трирічного досвіду роботи з питань організації пасажирських перевезень;

-          копії документів, що засвідчують наявність власного (орендованого) приміщення претендента для організації роботи (виконання функцій) робочого органу;

-          копії документів, що засвідчують наявність досвіду з організації чи проведення тендерів, конкурсів.

 

            Претендент подає документи у конверті, на якому зазначається його назва, адреса з поміткою «Заява на участь у конкурсі з визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу на конкурсі з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в місті Ромни».

 

Документи приймаються до 30 жовтня 2012 року (включно) за адресою: м.Ромни, бул.Шевченка,2., к.№26, Управління економічного розвитку Роменської міської ради.

 Конкурс відбудеться 7 листопада 2012 року о 10-00 в залі засідань виконавчого комітету міської ради за адресою : м.Ромни, бул.Шевченка,2.

Телефони для довідок: 2-26-68, 2-11-98
 

КОМІТЕТ З ВИЗНАЧЕННЯ

РОБОЧОГО ОРГАНУ
    

Вирішення злободенних питань – на контролі


У зв’язку з численними скаргами від мешканців міста щодо зривів рейсів на маршрутах загального користування міста Ромни, спеціалістами управління економічного розвитку міської ради здійснено перевірки дотримання приватними перевізниками графіків руху.
Так, перевіркою встановлено неодноразові зриви рейсів на маршрутах загального користування.
Відповідна інформація доведена в.о. міського голови, секретарю міської ради Цецюру М.С. та озвучено на апаратній нараді заступником начальника управління економічного розвитку Головко Т.І. Вона зауважила, що інформація щодо проведених перевірок буде врахована при проведенні відкритих конкурсів на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в місті Ромни, які відбудуться 9 грудня 2011 року о 10-00 годині в залі засідань виконкому Роменської міської ради.
Також наголошено, що всі звернення, стосовно порушень на маршрутах загального користування, приймаються управлінням економічного розвитку та за телефоном 2-26-68.

За інформацією управління економічного розвитку міської ради

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 ТРАНСПОРТНІ МАРШРУТИ


Рішення виконавчого комітету Роменської міської ради від 16.03.2011 р. №58
"Про проведення відкритих конкурсів на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в місті Ромни"

Рішення виконавчого комітету Роменської міської ради від 16.03.2011 р. №57 "Про призначення автоперевізників Олешка Г.П. та Проценка В.М. тимчасовими виконавцями міських пасажирських перевезень"

Рішення виконавчого комітету Роменської міської ради від 16.03.2011 р. №56 "Про затвердження рішення конкурсного комітету з підготовки та проведення відкритих конкурсів на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в місті Ромни"

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2021
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua