www.romny.osp-ua.info

Чи будуть у Ромнах дороги?
29.07.2015
Дороги, а подекуди і їх відсутність, головна біль як для всієї України, так і для Ромен. Тож що робиться для покращення їхньої якості у нашому місті, розповіли міський голова Сергій Салатун та начальник Управління житлово-комунального господарства Олександр Шевченко.  

Наразі укладено договір з підрядною організацією на виконання робіт по капітальному ремонту автомобільної дороги по вулиці Гетьмана Мазепи загальною площею 2240 кв.м., вартість робіт становить 782,05 тис. грн.
 На липневу сесію міської ради 2015 року виноситься питання по виділенню коштів з міського бюджету на капітальний ремонт по вул. Горького, загальна протяжність ремонту 0,695 км, кошторисна вартість робіт 3453,216 тис. грн. та капітальний ремонт дороги по вул. Залізничній на 650, 00 тис.грн.

На превеликий жаль, у зв’язку з тим, що для участі у конкурсних торгах на ямковий ремонт доріг міста було подано менше 2-х пропозицій, навесні не відбувся тендер на виконання робіт по поточному ремонту доріг. У відповідності до Закону України «Про здійснення державних закупівель» тендер оголошено на 28 липня поточного року.

Титульним списком поточного ремонту передбачено дороги загального користування по вулицях Сумська, Артема, Пролетарської солідарності, Руденка, Київська, Полтавська, Маяковського, Горького, Коржівська, Луценка, Соборна, Петра Калнишевського, бульвар Шевченка, бульвар Свободи.

Водночас до Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства надано проект по капітальному ремонту автомобільної дороги по вул. Конотопській для участі у інвестиційній програмі, що планується реалізувати у 2015 році за рахунок державних капітальних видатків. У зв’язку із значними капіталовкладеннями (загальна кошторисна вартість об’єкта 7361,653 тис. грн., протяжність капремонту автодороги 2,17 км) реалізувати проект за кошти міського бюджету неможливо.


За повідомленням Управління житлово-комунального господарства
 

 

 

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua