www.romny.osp-ua.info

У Ромнах відзначили День аеромобільних військ
03.08.2015
2 серпня десантники Роменщини відзначали День аеромобільних військ України. Цей день є прикладом визнання державою свята десантників, який відзначається кожним, хто проходив службу в десантних військах. Українські десантники вважаються елітними підрозділами армії і не раз демонстрували високий клас у бойових діях в Афганістані, ліквідовували наслідки катастрофи на Чорнобильській АЕС, виконували завдання у складі миротворчих місій ООН та неабияк проявили себе в українсько-російській гібридній війні, яку Москва розв’язала на Донбасі.

Тож цього дня у Ромнах відбулася героїко-патріотична акція, присвячена військовим, які захищають кордони нашої держави та ветеранам і воїнам високомобільних десантних військ Збройних Сил України. Концертну програму організували та провели рятувальники Міжрегіональний центру швидкого реагування.

З вітальним словом до роменських десантників звернулися міський голова Сергій Салатун, голова Роменської РДА Валерій Білоха та командир МЦШР Сергій Біляєв.

«Крилата піхота» завжди асоціюється із силою, мужністю і безстрашністю та яка вписала багато яскравих сторінок до літопису Збройних Сил нашої країни. Ви - еліта українського війська. На вашу мужність, силу, незламний характер покладається нині вся наша країна.І сьогодні беручи участь в антитерористичній операції, воїни-десантники ціною неймовірних зусиль, героїзму і мужності захищають свою Батьківщину. Переконаний, що професіоналізм і сумлінне ставлення до своїх обов'язків будуть і надалі запорукою гідного служіння своїй країні. Вірю, ви повернетесь до своїх рідних уславленими переможцями.Знаю, на нас чекають щасливі мирні часи.Слава Україні! Слава українським воїнам-десантникам!», - саме такими щирими словами привітав міський голова воїнів-десантників.

Свої музичні композиції присутнім дарували духовий оркестр МЦШР та ансамбль «Град».

 За повідомленням відділу з питань внутрішньої політики

 

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua