www.romny.osp-ua.info

Роменщина в скорботі
10.08.2015
У наше місто знову прийшла страшна звістка зі Сходу – загинув наш земляк Олег Костюк із позивним «Характерник». 6 серпня 2015 року під час виконання військового обов’язку, в результаті ворожого мінометного обстрілу, від прямого попадання міни калібру 82 мм трагічно обірвалося життя молодого хлопця, гідного військового, гарного товариша, справжнього патріота України.

Як говорять його товариші та побратими, Олег – Людина з великої літери. Він був опікуном своєї малолітньої племінниці, а це такий крок, на який не кожен здатен. Це людина з великим серцем, він нікого і ніколи не залишав у біді.

Свою службу Олег Костюк розпочав у громадському формуванні «Східна варта». Він приймав активну участь у подіях на Майдані. На фронт пішов добровольцем. Того злощасного дня бійці окремої зведеної штурмової роти 93 ОМБр «Карпатська січ» перебували на позиції біля Донецького аеропорту на бойовому чергуванні. Після обстрілу ворога Олег та його бойовий товариш із Запоріжжя Данило Касьяненко загинули на місці.

Вшанувати пам'ять Олега Костюка 9 серпня на Алею Героїв прийшло близько двох сотень роменців. Проте прикро, що серед них було дуже мало молоді, які мають завдячувати нашому Герою мирним небом над рідною Роменщиною.

Під час свого виступу міський голова Сергій Салатун зазначив, що це велика втрата для громади нашого міста, адже таких людей, як Олег, дуже мало. Він гідний приклад для наслідування кожному із нас.

«Олег показав усім нам, що можна бути справжніми патріотами, не боятися власної смерті, захищаючи свою Батьківщину. І це надає нам впевненості у перемозі над агресором.Він поклав своє життя – найдорожче, що дане Богом людині, задля мирного неба, заради того, щоб наші з вами діти могли щасливо, мирно жити у незалежній державі. Я вважаю, що обов’язком кожного з нас, є допомагати, підтримувати та захищати усі сім’ї, які втратили своїх синів, батьків, братів, чоловіків, які мужньо захищали свою Батьківщину.Світла пам’ять про Олега залишиться назавжди у наших серцях», - сказав Сергій Андрійович.

Прощальне слово Олегу сказали і його друзі та однодумці Олег Тягнибок, Ігор Мірошниченко, Ігор Дубенко, Віталій Приходько та Олег Кононенко.

Заупокійну літію за загиблим провів настоятель Петропавлівської церкви, священик Ігор Мурий.

Поховали Олега Костюка у місті Ворожба Білопільського району.

Схиляємо голови у скорботі і повазі до захисника, нехай пухом буде йому українська земля.

Герої не вмирають!

 
 За повідомленням відділу з питань внутрішньої політики

 

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua