www.romny.osp-ua.info

За тиждень інспекторами з благоустрою складено 3 протоколи
05.08.2015

Про це під час чергової оперативної наради при міському голові повідомив начальник Управління житлово-комунального господарства Олександр Шевченко.

Тож у період з 28.07.2015 по 3.08.2015 інспекторами з благоустрою проведено 3 рейди по місту. У результаті було складено 3 протоколи за порушення Правил благоустрою. З них 1 за порушення в розміщенні малих архітектурних форм (гр. Судьїн М.Л., вул. Руденка, 22), 1 за організацію звалищ побутових, будівельних матеріалів, піску, розчинів, землі тощо у не відведених для цього місцях (гр. Панченко І.І., вул. Залізнична, 125) та 1 протокол за відсутність договору на вивіз сміття (гр. Мельник І.М., 1 пров. Свободи,8).

Також було перевірено 36 осіб підприємницької та інших форм власності щодо порушень правил благоустрою. Із них 8 чоловік було письмово попереджено про адміністративну відповідальність щодо порушення правил благоустрою за незаконне розміщення торгівельних столиків; усно попереджено 11 чоловік про відповідальність за накопичення на дорозі побутового сміття та різних відходів виробництва, порушення в утриманні територій та забезпеченні належного санітарного стану, відсутність договору на вивіз сміття, несвоєчасне виконання робіт по відновленню благоустрою після земельних робіт, залишення без догляду об’єктів незавершеного будівництва, реконструкції, ремонту; у 17 осіб порушень не виявлено.


За повідомленням управління житлово-комунального господарства
 

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua