www.romny.osp-ua.info

Центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги в м.Ромни
13.08.2015
З 1 липня 2015 року в усіх регіонах України сто місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги відкрили свої двері для жителів місцевих громад.

У Сумській області відкрито 4 місцевих центри – Суми, Конотоп, Охтирка, Шостка.

Місто Ромни та Роменський район відносяться до території обслуговування Конотопського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Перший місяць роботи показав необхідність розвитку даного державного проекту.

Так, за липень, по Конотопському місцевому центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, куди входить також м. Ромни та Роменський район, прийнято осіб – 47,  із них  надано консультації – 37, спрямовано до відповідної установи -1, прийнято звернення про надання  безоплатної вторинної правової допомоги  – 10. Надано допомогу особам із Ромнів та Роменського району – 2.

4 особи отримали позитивні рішення про надання безоплатної вторинної правової допомоги та отримали безоплатного адвоката.

На території міста працює 4 високваліфіковані адвокати з якими підписані договори на надання безоплатної правової допомоги.

Особи, заробітна плата яких нижче прожиткового мінімуму, інваліди, ветерани війни, діти-сироти, особи,які підпадають під дію Закону України «Про біженців та осіб,які потребують додаткового або тимчасового захисту» та інші категорії звернувшись до Центру мають змогу отримати безоплатну юридичну допомогу.

Планується в м. Ромни та Роменському районі щомісячно проводити виїздні прийоми спеціалістами центру. Черговий прийом громадян відбудеться 26 серпня 2015 року о 9.00 на базі Роменського міскрайонного центру зайнятості.

Працівники Конотопського місцевого центру впевнені, що постійна кропітка робота  дасть свої позитивні результати в недалекому майбутньому та сприятиме встановленню в державі таких правовідносин, де людина себе буде почувати захищеною.


Джерело:

http://sumy.legalaid.gov.ua/ua/novyny/

http://sumy.legalaid.gov.ua/ua/miscev/konotopskyi-mistsevyi-tsentr-z-nadannia-bezoplatnoi-vtorynnoi-pravovoi-dopomohy/info-pro-tsentr

http://sumy.legalaid.gov.ua/ua/miscev/konotopskyi-mistsevyi-tsentr-z-nadannia-bezoplatnoi-vtorynnoi-pravovoi-dopomohy/novyny
 

 

 

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua