www.romny.osp-ua.info

Міський голова прийняв участь у зборі мешканців вул. Крупської
17.08.2015

Нещодавно міський голова Сергій Салатун відвідав збори жителів вул. Крупської. Головними питаннями, які піднімали тамтешні жителі, стали стан дорожнього покриття на вулиці, система водовідведення, громадський транспорт, вивіз сміття, перейменування вулиці, оформлення субсидій та багато іншого.

Зокрема, щодо системи водовідведення на вулиці, місцева мешканка Наталія Козаченко повідомила, що близько 10 років вона разом із сусідами добивалася від влади хоч яких-небудь кроків, щоб привести до ладу стічну канаву, але питання зрушилося із «мертвої точки» лише за головування Сергія Салатуна. Всі жителі вулиці дуже вдячні міському голові, що допомагає вирішити їх питання, які накоплювалися  роками.

У свою чергу Сергій Андрійович подякував усім, хто доклав своїх зусиль, щоб зробити життя мешканців цієї вулиці комфортнішим. «Разом можна вирішити будь-які проблеми, навіть 10-річної давнини. Головне – бажання та згуртованість», - констатував очільник міста. Також Сергій Салатун повідомив, що вулиця Крупської стоїть у першій черзі на підсипку, гроші уже виділені, залишилося лише трошки почекати. А у майбутньому у планах міської влади є навіть пустити у цьому напрямку громадський транспорт. Але спершу треба привести у відповідність усім нормам і вимогам дорогу.

На всі запитання, які турбували містян, вони отримали вичерпні відповіді від міського голови та його команди.

За повідомленням відділу з питань внутрішньої політики

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua