www.romny.osp-ua.info

Міський голова поспілкувався із жителями мікрарйону Лозова
18.08.2015
17 серпня міський голова Сергій Салатун зустрівся із жителями мікрорайону Лозова. Головним питанням була подальша доля ЗОШ №9. Лозівчани через дезінформацію впевнені, що школу хочуть закрити, але очільник міста наголосив, що навчальний заклад тут потрібен і про закриття мови бути не може, лише, як варіант, зниження ступеню. Виною в цій ситуації стало те, що жителі мікрорайону не віддають своїх дітей до закріпленого за ними навчального закладу. В результаті - наповнюваність класів досить низька, а вартість утримання одного учня найвища по місту.

Близько двох годин тривали дебати, емоції переповнювали усіх. Сергій Андрійович вислухав і вчителів, і батьків, і директора школи. Разом вони дійшли до висновку, що лише від батьків та викладачів залежить подальша доля рідної альма-матер. Тальки в їхніх силах зробити так, щоб якомога більше дітлахів пішло до ЗОШ №9 і тоді проблему буде вирішено.

Наприкінці зустрічі підняли лозівчани і питання освітлення, стану дороги та водовідведення. Міський голова разом зі своїми заступниками надав усім вичерпні відповіді.

За повідомленням відділу з питань внутрішньої політики

 

 

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua