www.romny.osp-ua.info

Привітання міського голови С.А. Салатуна
11.09.2015

Шановні працівники фізичної культури і спорту, вчителі, тренери, ветерани галузі, всі, хто бере участь у розбудові фізкультурно-оздоровчого руху! Дорогі спортсмени, уболівальники і шанувальники спорту!

Прийміть найщиріші вітання від Роменської міської ради та її виконавчого комітету із всенародним святом – Днем фізичної культури і спорту! У нашому місті робиться все можливе для організації фізкультурно-оздоровчої, спортивно-масової роботи. Цьому сприяє діяльність фізкультурних працівників міста Ромни. Для жителів міста працюють спортивний комплекс ім. В.Окіпного, спортивна школа, спортивні клуби за місцем проживання.

Щира подяка всім, хто своєю активністю та наполегливістю сприяє широкому залученню населення до систематичних занять фізичною культурою, примножує спортивну славу Ромен, вносить вклад у зміцнення його авторитету на спортивних аренах області, України та зарубіжжя.

Бажаємо вам, дорогі земляки, нових здобутків у спорті, а головне – міцного здоров'я, бо його забагато не буває ніколи. Зі святом вас!


З повагою

 

міський голова                                                                                          С.А. Салатун
 
 
 

 

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua