www.romny.osp-ua.info

Міський голова продовжує об’їзд кварталів
10.09.2015
Нещодавно міський голова Сергій Салатун провів зустрічі із мешканцями кварталів №№7,8,24 та №1. Під час спілкування із жителями перших трьох вищезазначених кварталів, яке проходило біля ЗОШ №7, містяни підняли наступні питання: стан вуличного освітлення по вул. Учительська, ремонт доріг по вул. Декабристів, Мічуріна та Засульська із провулками. Проблемним для тамтешніх мешканців стало і питання водовідведення із вул. 9 Травня, адже після дощів біля буд. №12 та 14 з’являються справжні озера, тоді місцевим жителям доводиться самотужки відкачувати воду. Очільник міста взяв це питання під особистий контроль та пообіцяв його владнати.

Були присутні на зустрічі і представники КП «Чисте місто». Вони пояснили усі плюси від підписання договорів на вивіз сміття та пообіцяли, що за потреби, можуть вирішувати усі питання із містянами індивідуально.

Турбує жителів мікрорайону Засулля і рух громадського транспорту, адже людям, які працюють до пізна, нічим дістатися додому. Тож вони попрохали міську владу продовжити рух автобусів або ж зробити черговий рейс.

І наостанок залишили «дитяче» питання. Роменці хвилюються, що у цьому мікрорайоні немає жодного дитячого майданчика. Вони висловили своє бачення, що найдоцільніше його буде обладнати в районі вулиць Котовського, Островського та Мічуріна.

Менш насиченою була зустріч із мешканцями кварталу №1, яка пройшла біля РК СНАУ. Для цих жителів найболючішими стали питання грейдерування вул. Ремінця, освітлення по 1 пров. Горького, стан зупинок громадського транспорту та стан дорожнього покриття на Процівській горі. Стурбовані містяни і недоглянутими кіосками біля зупинки коледжу. За словами місцевих, їх не влаштовує те, що ці споруди вкрай псують зовнішній вигляд мікрорайону.

На усі свої питання роменці під час зустрічей отримали вичерпні відповіді, а міський голова констатував, що разом ми можемо вирішити будь-які проблеми, головне – чути і розуміти один одного.

 


За повідомленням відділу з питань внутрішньої політики

 

 

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua