www.romny.osp-ua.info

Роменські рятувальники відзначили професійне свято
21.09.2015
У Ромнах рятувальники Міжрегіонального центру швидкого реагування ДСНС України та пожежники ДПРЧ-14 відмітили своє професійне свято – День рятувальника.

Його відзначають щорічно 17 вересня, починаючи з 2008 року. Відповідний указ підписав 12 вересня 2008 президент України. Новим указом глава держави скасував інше свято - День працівника цивільного оборони, який відзначали 27 серпня.

Не дарма професійне свято рятувальників припадає саме на 17 вересня. Цього дня православна церква вшановує Ікону Божої Матері, іменовану «Неопалима Купина». Її вважають покровителькою пожежників і рятувальників, Ікона Божої Матері допомагає всім, хто потрапив у біду.

Так, за традицією святкування почалося в храмі на території МЦШР, де пройшло богослужіння на честь чудотворної ікони Пресвятої Богородиці «Неопалима Купина». Після цього в центрі пройшов День відкритих дверей, виставка рятувальної техніки та спорядження, а також урочисте відкриття музею МЦШР та презентація Зали підготовки фахівців піротехнічної справи.

В урочистостях з нагоди Дня рятувальника активну участь взяв і міський голова Сергій Салатун. Із самого ранку він привітав пожежників, після чого разом із командиром Центру Сергієм Біляєвим урочисто перерізав стрічку під час відкриття музею.

Виступаючи перед людьми цієї мужньої професії, очільник міста зазначив, що роменські надзвичайними заслуговують шани і поваги, а полігон у с. Гаї визнано найкращим у Європі. Тому він гордий тим, що кожного дня знаходиться поруч із цими людьми. Подякував Сергій Салатун рятувальникам і за місію, яку вони виконують на Донбасі, і за постійну участь в усіх урочистостях та заходах з благоустрою, які проходять у нашому місті.

Закінчилися святкування чудовим концертом, який пройшов у міському будинку культури, де кожен бажаючий зміг відпочити від щоденних турбот та поринути у світ прекрасного мистецтва. Роменці вкотре переконалися, що наші рятувальники вміють не лише самовіддано працювати, а й відпочивати та дарувати відпочинок іншим.

Хочеться іще раз сердечно побажати нашим рятувальникам здоров’я і витримки, сили і наснаги у такий нелегкій справі, а родинам міцного здоров’я, щастя та мирного неба.

 
 


За повідомленням відділу з питань внутрішньої політики
 
 

 

 

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua