www.romny.osp-ua.info

Міський голова провів чергову прес-конференцію
11.09.2015
10 вересня міський голова Сергій Салатун провів чергову прес-конференцію для місцевих ЗМІ. Говорили на різні теми: освіту, медицину, благоустрій, ремонт доріг, підготовку до зими, майбутні вибори та багато іншого.

Доля ЗОШ №3 та №9. Ми розуміємо усю серйозність цієї проблеми, вона нікуди не зникла. Ми хотіли, щоб люди нас почули і зрозуміли, але цього не сталося. Коштів школам не вистачить допрацювати до кінця навчального року. Тепер усе залежить від батьків, які проживають у мікрорайоні Лозова та біля ЗОШ№3, а також від керівників цих навчальних закладів. Поживемо – побачимо. Тож будемо вирішувати проблеми по мірі їх надходження.

Перспектива ремонту доріг за державний кошт. Чекаємо 7,5 млн. грн. із державного бюджету на капітальний ремонт дороги по вул. Конотопська. Документально ці кошти підтверджені, але в наявності їх поки що немає. Якщо вони зайдуть у місто і ми за гарної погоди встигнемо відремонтувати дорогу, буде дуже добре, якщо ж ні, то зробимо усе можливе, щоб їх можливо було використати у наступному році.

Підготовка до осінньо-зимового періоду та заходи з енергозбереження. Я дякую керівникам підприємств, які минулого року добре спрацювали в напрямку енергозбереження та економії природного газу, забезпечили безперебійне теплопостачання. Тоді ми зекономили близько 40% газу і вклалися в ліміти, надані нам державою. Продовжимо цю роботу і цього року. Зараз не найкращий фінансовий стан у КП «Ромникомунтепло», та їх борги поступово зменшуються.

Станція знезалізнення води. Все іде за планом, підрядник працює. До кінця місяця, сподіваюся, ми уже зможемо перерізати на об’єкті червону стрічку.

Ліквідація стихійної торгівлі. Порозуміння із правоохоронними органами у цьому напрямку знаходимо, але не завжди так стається, як би хотілося. Моє бачення, що поки ми не створимо муніципальну міліцію, до складу якої входитиме 20-30 роменських патріотів, які будуть готові працювати так, як того хоче громада, ситуація кардинально не зміниться.

Хочу подякувати і нашим дільничним інспекторам за гарну роботу. Спілкуючись із жителями кварталів, нарікань на їхню роботу я не почув.

Центральна площа. Цілий рік ми працювали із повною віддачею, хотіли, щоб до Дня міста центральна площа набула нового вигляду. Та люди висловили своє бачення. Вони запропонували, що перенесення сцени на нове місце та укладання бруківки на площі зараз не на часі. Тому ми змінили своє рішення і вирішили кошти направити на ремонт тротуару по б-ру Московський.

Засульська лабораторія. Про її закриття і мови бути не може. Прошу мешканців Засульського мікрорайону не хвилюватися. Всі чутки, що я її хочу закрити – це, певно, чиїсь брудні політичні ігри.

Дорога на Каховку. За кошти спонсорів нам вдалося відремонтувати лише частину дороги по вул. Залізнична, на більше грошей не вистачило. А взагалі у планах є капітальний ремонт цієї дороги, так само, як ми зробили її по вул. Гетьмана Мазепи.

За місяць до виборів. У моєї команди немає таких термінів, як «робота до виборів» і «робота після виборів». Ми щодня намагаємося працювати на благо міста та його мешканців. Намагаємося зробити усе можливе і не можливе, щоб покращити стан справ у Ромнах. Ми цілий рік активно працювали і над одним із найголовніших завдань – генеральним планом, і продовжуємо роботу у цьому напрямку. Залишилося зробити останні кроки. Замість того, щоб разом із роменцями святкувати День визволення міста, мені доведеться їхати до Києва на наукову раду, де будемо відстоювати думку, що 7-ми поверхові будівлі у Ромнах можна будувати, але не ближче, ніж за 300 м від історичних пам’яток.

Привітання з нагоди дня міста. Я дуже люблю своє рідне місто і пишаюся тим, що я роменець. Наша громада найкраща, у нас чудові діти і великі перспективи для розвитку. Разом ми можемо багато чого досягти, головне, щоб закінчилася війна.

Тож вітаю усіх зі святом і вірю, що наше місто буде найкращим. Бажаю усім миру і спокою, здоров’я та злагоди в родинах.


За повідомленням відділу з питань внутрішньої політики

 

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua