www.romny.osp-ua.info

Комунальні справи міста
29.09.2015

Під час проведення оперативної наради, яка відбулася 29 вересня, найбільш обговорюваними стали справи комунальні. Так, начальник Управління житлово-комунального господарства Олександр Шевченко повідомив, що наразі робиться усе можливе, щоб якнайшвидше запустити станцію знезалізнення води та відремонтувати дороги.

Оскільки через порушення в оформленні документів конкурсантами на тендер по Процівській горі переможця визначено не було, то у цьому році там відбудуться лише підготовчі роботи. А 2 км дорожнього покриття по вул. Конотопська буде капітально відремонтовано, адже кошти із державного бюджету уже надійшли. У свою чергу 500 тис. грн. із міського бюджету буде перенаправлено на ремонт доріг по вул. Артема, Дудіна та дворових територій по Маяковського, Чапаєва та Гетьмана Мазепи.

Прийшли кошти у розмірі 345 тис. грн. і на капітальний ремонт ліфтів будинку по вул. Коржівська. Наразі проводиться розробка проектних документів. До кінця року головний комунальник обіцяє виділені кошти освоїти.

Міський голова Сергій Салатун наголосив і на необхідності нарешті вирішити питання із вуличним освітленням та включати його ще й рано вранці, щоб двірникам видно було прибирати територію. Також очільник Ромен попрохав служби та відділи вирішити питання освітлення міського стадіону, адже ввечері роменці, які займаються бігом, роблять це у цілковитій темряві.

«Нам потрібна здорова нація, тому ми маємо створити для наших людей відповідні умови, щоб кожен почував себе у місті комфортно», - зазначив Сергій Андрійович.


За повідомленням відділу з питань внутрішньої політики

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua