www.romny.osp-ua.info

Вітання приймали юристи Ромен
09.10.2015

Щорічно 8 жовтня вся юридична громадськість України за часи її незалежності святкує своє професійне свято - День юриста України.

Це свято з’явилося в календарі нашої держави за указом Президента від 16 вересня 1997 року.

День юриста — це свято тих, хто вносить свій безпосередній і посильний внесок у правову розбудову нашої незалежної держави, людей юридичної науки і практики, яким належить видатне місце в формуванні правової свідомості співвітчизників.

Тож з нагоди цього свята у залі засідань РМР юристи Ромен приймали вітання від міського голови та вдячних земляків

У нашому місті більше двохсот працівників, які присвятили своє життя юриспруденції. Це представники системи судових органів, прокуратури, юстиції, фіскальної служби, органів МВС, адвокати та приватні підприємці по наданню юридичних послуг, нотаріуси, юристи, які надають послуги в галузях житлово-комунального господарства, освіти, охорони здоров’я, підприємств промисловості, установ і організацій бюджетної сфери, ветерани юридичної праці, депутати міської ради.

Очільник міста Сергій Салатун у день професійного свята сердечно привітав служителів Феміди і побажав здоров'я, радості, добра та світлого майбуття.

Також своїх колег привітав заступник голови Роменського міськрайонного суду Олександр Ганзя, начальник Роменського міськрайонного управління юстиції Павліна Оганесян, ветеран юриспруденціїЛідія Гречана

Юристи приймали музичні вітання від ансамблю домристів та бандуристів Роменської ДМШ (керівники: Лілія Карнаух та Олена Фурдуй), солістів Дар’ї Шокоти, Вікторії Пачковської, Романа Стукала,хореографічного колективу “Імпульс” ЗОШ № 7 (керівник Алла Нікітенко).

Тож з нагоди свята хочеться висловити нашим юристам подяку за самовіддану працю та професіоналізм, побажати плідної роботи та подальших успіхів у зміцненні законності та правопорядку, міцного здоров’я, особистого щастя, родинного добробуту на довгі роки.

 За повідомленням відділу з питань внутрішньої політики

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua