www.romny.osp-ua.info

Шановна громадо!
13.10.2015

Маю велику честь у переддень величного християнського свята, Покрови Пресвятої Богородиці, привітати усіх Вас із Днем захисника України!

Наші Збройні Сили, прикордонники, силовики, рятувальники заслужено успадкували військову славу ветеранів Другої світової війни та воїнів-інтернаціоналістів. На їхньому прикладі ми вчимося захищати Вітчизну. Та вже маємо власний героїчний досвід з 2014 року.

Сьогодні захисник України - це символ нескореності, незламності духу, який стоїть на варті захисту рідної Батьківщини у нелегкий для нас час.

Участь роменців-військовослужбовців у героїчній обороні Донецького аеропорту, штурму і утримання Савур - Могили, відновленні інфраструктури міст, успішних рейдах по тилах ворога та рятувальних операціях стали для кожного з нас прикладом виняткової мужності наших захисників.

Сьогоднішнє свято багато наших побратимів зустрічає на бойових позиціях у східних та південних областях України, вкотре підтверджуючи СИЛУ НЕСКОРЕНИХ ПАТРІОТІВ.

Всіх наших захисників вітаю зі святом, і бажаю міцного козацького здоров'я, незламної волі до перемоги та патріотичного духу. Ми здолаємо будь-які перешкоди!


Слава Україні!

З повагою міський голова                                                              Сергій Салатун

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua