www.romny.osp-ua.info

Відбулася чергова оперативна нарада
04.11.2015

Під час проведення чергової оперативної наради було заслухано два основні питання. Так, начальник управління праці та соціального захисту населення Ярослав Панченко прозвітував про виконання розпорядження міського голови «Про затвердження заходів щодо соціального захисту бездомних осіб в місті Ромни на 2013-2015 роки». Він доповів, що найпоширенішою причиною бездомності є надмірне вживання алкогольних напоїв та незаконне відчуження житла. До вивчення проблем бездомності у м. Ромни залучені багато відділів, служб, організацій, управлінь. Територіальним центром соціального обслуговування РМР здійснюється реєстрація бездомних осіб за юридичною адресою територіального центру, але не більше, як на 6 місяців, проводиться робота по відновленню документів, що посвідчують особу.

Спільно з Першою обласною спеціалізованою лікарнею та Роменською ЦРЛ бездомним особам в разі необхідності надаються соціально-медичні послуги, вони забезпечуються ліжкомісцем, гарячою їжею. Надається інформація щодо добровільного консультування з питань профілактики ВІЛ-інфекції. Флюорографічне обстеження та безкоштовне обстеження бездомних на ВІЛ-інфекцію здійснюється у лікувальних закладах.

Спеціалістами Роменського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відвідуються сім’ї, які знаходяться на обліку, проводяться обстеження житлово-побутових умов проживання даних сімей, вивчаються потреби та пропонується допомога, перевіряється цільове використання коштів по народженню. З бездомними особами, які перебувають на первинному обліку в територіальному центрі, постійно ведеться інформаційно-роз’яснювальна  робота, розміщуються інформаційні листівки у можливих місцях скупчення зазначеної категорії осіб.

Також при територіальному центрі створено пункт прийому від населення гуманітарної допомоги. Таким чином бездомні особи, що перебувають на обліку, за необхідності забезпечуються одягом та взуттям бувшим у вживанні.

Спеціалістом центру спільно з представниками правоохоронних органів відповідно до запланованого графіка проводяться рейди по місту. Спільні рейди проводяться не рідше 2-х разів на місяць. Крім дільничних інспекторів, у рейдах приймають участь голови квартальних комітетів, представники житлово-комунальних організацій та дільничні лікарі.

Начальник загального відділу Наталія Березовецька розповіла про результати моніторингу виконання документів структурними підрозділами виконкому РМР у жовтні 2015 р. Також попрохала працівників виконавчого комітету вчасно реагувати на звернення громадян і надавати відповіді на запити.


За повідомленням відділу з питань внутрішньої політики

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua