www.romny.osp-ua.info

Міський голова провів прес-конференцію
30.11.2015

Очільник Ромен Сергій  Салатун провів свою першу прес-конференцію після офіційного призначення на посаду міського голови. Він відповів на всі питання, які цікавили місцевих журналістів та поділився планами на майбутнє.

Подяка за довіру на виборах


Перш за все Сергій Андрійович подякував роменцям, які його підтримали на виборах, та які не надали своєї підтримки. «Приємно, що люди іще вірять мені і сподіваюся, що все задумане мені вдасться втілити в життя. Ми доведемо, що зможемо створити місто нового формату. У 2014 році було дійсно складно, але ми вистояли. Та уже в 2015 році вперше почали заробляти кошти і самостійно працювати.

У мене було 2 пріоритети: освіта і дороги. Вперше за останні роки багато коштів виділялося на заклади освіти. У планах і далі покращувати матеріально-технічну базу шкіл та дитячих садків, щоб зняти навантаження із кишень батьків хоч у цьому напрямку.


Також цього року нам вдалося зробити відрізки дороги по вул. Гетьмана Мазепи, Залізнична, Артема, Чапаєва, Дудіна, Конотопська, дворові території на Гетьмана Мазепи, 57-59, Петра Калнишевського, 22 та Чапаєва, 37 – Маяковського, 69, а також перший у місті тротуар по б-ру Московському. Багато нарікань із боку містян було на рахунок того, що ми робимо це в зиму, але хочеться зазначити, що сучасні технології дозволяють це робити, а чекати немає коли. Як тільки з’явилися кошти, так ми і приступили до роботи. Хочеться особливу увагу звернути на ремонт вул. Конотопська. Це кошти державного бюджету і якщо ми їх цього року не освоїмо, то їх заберуть і тоді не буде ні грошей, ні дороги.
Якщо вдасться доробити тротуар по б-ру Московському та дорогу по вул. Конотопська, то плани на цей рік будуть виконані.»

Кадрові зміни в команді


Зацікавили журналістів і кадрові зміни у керівному складі. Свої рішення Сергій Салатун пояснив наступним чином: «Секретар міської ради обирається з числа депутатів. Я свою ставку зробив на Валерія Мицика. Це толерантна, виважена, спокійна молода людина. Він має 2 вищих освіти: юридичну та педагогічну, а також має досвід роботи на керівній посаді. Цей вибір підтримали 31 із 33 депутатів.

До керівника ЖКГ було досить багато запитань. Мій колишній заступник Андрій Назаренко обіймав цю посаду лише 3 місяці і не встиг набути достатнього досвіду. Прийшов він у цю сферу із підприємництва. Але я побачив, що він хоче і може працювати на благо міста. Тому було вирішено на заступника із питань ЖКГ запропонувати людину, яка має досвід роботи у житлово-комунальній сфері. Це Іван Яременко. А Андрію Назаренку ми запропонували посаду керівника Управління житлово-комунального господарства. Ці дві людини уже знайшли спільну мову, і я вірю, що їм вдасться навести лад у місті.


Були деякі нарікання і на мого заступника з гуманітарних питань Ігоря Тетірка. Та хочеться зазначити, що ця людина добре орієнтується в медицині, а у сфері освіти тільки набуває досвіду. Саме за його ініціативи ми вирішили створити у місті відділення гемодіалізу. Та на це потрібен час. Він уміє виважено вирішувати поставленні завдання. Я в нього вірю і вирішив, що ця людина залишиться у моїй команді.


Депутатський корпус майже повністю змінився. Залишилося лише 3 із попереднього скликання. Я готовий їх чути і всіляко підтримувати їхні ініціативи.»


Співпраця із головами квартальних комітетів


«За час своєї роботи на посаді міського голови я зрозумів, що на кварталі буде порядок лише тоді, коли люди знатимуть в обличчя та по прізвищах свого голову квартального комітету, депутата, дільничного інспектора міліції, сімейного лікаря та міського голову. Щоб навести лад у кварталі, ініціатива має іти від самих жителів, а ми всіляко будемо намагатися допомогти.  Майже половина голів квартальних комітетів за ці 1,5 роки не давали мені спокою (у гарному сенсі цього слова) і перші позитивні зрушення у їхніх мікрорайонах уже є.»


Відновлення вуличного освітлення


Знаю, що це досить болюча  тема для роменців. І прошу за це вибачення. Та не все залежить лише від нашого бажання. Кошти на автовишку та трансформатори уже перераховані, та на сьогодні затримка за їхньою доставкою. Ми навіть закупили нові енергозберігаючі лампи. Як тільки техніка з’явиться, відразу робота піде швидше.


Основні плани на майбутнє


Якщо у цьому році ми вже маємо певні результати, то на наступний рік  хочемо їх перевершити.


Перш за все будемо і надалі працювати над поліпшенням матеріально-технічної бази навчальних закладів. Продовжимо ремонт доріг. Плануємо залучити державні кошти на ремонт дороги вул. Полтавська та Київська (від «круга» до виїзду із міста). Також особливу увагу звертатимемо на дорогу у квартали, куди їздить громадський транспорт. У пріоритетах буде і ремонт тротуарів, особливо центральних вулиць. Ще я мрію зробити наш парк культури та відпочинку схожим на харківський парк ім. Горького.


З нагоди Дня місцевого самоврядування


Напередодні Дня місцевого самоврядування щиру прошу усіх роменців від пересічного жителя міста до депутата об’єднатися і працювати на користь міста. Роботи ще досить багато. Вірю, що із новим депутатським корпусом у нас усе вийде.


А всім представникам місцевого самоврядування побажаю миру і злагоди.


За повідомленням відділу з питань внутрішньої політики

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua