www.romny.osp-ua.info

На часі проблеми медицини
30.11.2015

осить активно депутати обговорювали на 3 сесії міської ради питання медицини. Багатьох цікавить майбутня доля лінійної поліклініки, яка була передана  на баланс міста та приєднана до Роменської ЦРЛ.

Це і стало причиною пікету працівників лінійної поліклініки, який вони влаштували під стінами міськради. Щоб пояснити ситуацію, що склалася, до медпрацівників вийшов міський голова Сергій Салатун та його заступник з гуманітарних питань Ігор Тетірко.

Очільник міста зазначив, що було прийнято рішення  Роменської міської ради «Про реорганізацію ДЗ Лінійна поліклініка ст. Ромни СТГО  «Південна залізниця» шляхом приєднання до Роменської районної лікарні у зв’язку із виникненням загрози звільнення медпрацівників зазначеного лікувального закладу. Після прийняття цього рішення всім вивільненим  працівникам буде запропонована рівнозначна посада. Тож причин для хвилювання немає. Під час розмови всі дійшли згоди та зрозуміли один одного.

Наразі стоїть питання не використання приміщень лінійної поліклініки, а збереження робочих місць за працівниками. Попередньо буде працювати робоча группа, яка і визначить використання приміщення Лінійної поліклініки.

Тож після довгих дебатів депутати таки прийняли рішення приєднати ДЗ Лінійна поліклініка ст. Ромни СТГО  «Південна залізниця» до Роменської ЦРЛ.


За повідомленням відділу з питань внутрішньої політики

 
© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua