www.romny.osp-ua.info

Перемога юних вокалістів
02.12.2015

Відділ культури виконавчого комітету міської ради неодноразово відзначав професійну підготовку учнів спеціалізованої загальноосвітньої школи № 1 ім. П.І.Калнишевського ( директор Судьїна В.В.),  які беруть активну участь в концертних програмах при проведенні культурно-мистецьких заходів у місті.

І ось чергова перемога!

В м. Київ 28 листопада2015 року відбувся Всеукраїнський фестиваль дитячих творчих колективів «Золота антилопа».

У конкурсі брали участь колективи з десяти областей України. Програма була дуже насиченою і цікавою.  Глядачі насолоджувалися професійними виступами солістів-вокалістів, декламаторів, інструменталістів, грою театралів, різноманітністю хореографічних номерів. Здивували своєю майстерністю і учасники в жанрі пісочної анімації.

Боротьба між конкурсантами була запеклою. До останньої хвилини  передбачити результат було неможливо. Журі визнало, що прийняти рішення виявилося дуже непросто.

Однак, кращі з кращих все ж були відзначені дипломами, кубками та подарунками. Найвищі оцінки отримали учні СЗОШ № 1 ім. П.І.Калнишевського нашого міста – юні   вокалісти Адаменко Дарія та Вовненко Ярослав. Їх виступи у вокальному жанрі журі визнали найкращими. За виконанні пісні «Троянда ружа» Адаменко Дарія отримала диплом «Зірка Першої величини». Вовненко Ярослав з піснею «Не плач, тату» виборов найвищу нагороду – «Гран-Прі» фестивалю. Дуже тепло наших учасників зустрічав глядацький зал. Бурхливі оплески і вигуки «браво» стали тому підтвердженням.

Вітаємо наших переможців та керівника – Ларису Вовненко, які гідно представили не тільки нашу школу, а й місто і навіть область. Слова вдячності висловлюємо і на адресу адміністрації школи за матеріальну та моральну підтримку конкурсантів.

Побажаємо їм і надалі успіхів, творчої наснаги і, звичайно, нових перемог.  
 За повідомленням відділу культури

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua