www.romny.osp-ua.info

У Ромнах відзначили День місцевого самоврядування
08.12.2015

Щороку в Україні 7 грудня відзначається День місцевого самоврядування. Це професійне свято всіх, хто працює в сільських, селищних, міських, районних та обласних радах. Саме цього дня, ще у 1990 році, коли Україна перебувала у складі Радянського Союзу, був прийнятий закон про місцеве самоврядування. Відзначати свято у Незалежній Україні почали вже з 2000 року.

Тож 7 грудня у міській раді з нагоди цього свята  відбувся святковий захід. У сесійній  залі зібралися депутати обласної та місцевих рад, члени виконавчого комітету,  голови квартальних комітетів,  ветерани та працівники органів місцевого самоврядування.

Діяльність місцевих органів влади, завжди була на виду. Свою роботу посадові особи місцевого самоврядування спрямовують лише на одне — на задоволення життєвих потреб жителів міста.

«Реалії сьогодення ставлять перед нами завдання – спільними зусиллями побудувати комфортне місто  європейського зразка. Заможні громади — це запорука процвітаючої єдиної України. Бажаю громаді міста Ромни бути успішною та ефективною, а працівникам органів місцевого самоврядування — завжди діяти в інтересах людей»
- зазначив Сергій Салатун у своєму вітальному слові.

Сергій Андрійович побажав усім міцного здоров’я та плідної праці, сил та наснаги на добрі справи, щоб люди, які виявили свою довіру, не розчарувалися у місцевій владі.

За багаторічну сумлінну працю на ниві місцевого самоврядування кращим працівникам було вручено грамоти виконавчого комітету Роменської міської ради.

Вітання, цього дня, линули із вуст секретаря міської ради Валерія Мицика та почесних гостей свята.

Найкращі творчі колективи міста подарували всім присутнім цікаву концертну програму.За повідомленням відділу  з питань внутрішньої політики

     
© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua