www.romny.osp-ua.info

Казка від Святого Миколая
22.12.2015

У переддень довгоочікуваної миті, коли всі слухняні діти нашої України очікують приємних подаруночків під своїми подушками від Святого Миколая, 18-го грудня 2015 року, у Сумському академічному театрі ім. Щепкіна відбулося щорічне обласне свято «Діти-дітям». Вже вдруге зразковий аматорський ансамбль танцю «Віват» міського будинку культури (керівник – К. О. Лук’яненко) був запрошений  стати учасником цього казкового дійства. І невипадково, адже наступний рік по Східному гороскопу вважається роком Червоної мавпи. А юні «віватівці» запропонували до перегляду свою яскраву композицію «Обережно, мавпенята».  Чудовий настрій всім глядачам подарували казкові герої та звичайно ж Святий Миколай, який завітав на це свято і приготував для кожної дитини солодкі  подаруночки! Святково прибрана сцена, влучно підібрані концертні номери та відомі новорічні мелодії зарядили позитивними емоціями на цілий рік і артистів, і глядачів.

Тож, хочемо подякувати організаторам цього свята за подаровану казку та  приємне запрошення наших дітей на такий чудовий захід. Окрема подяка нашому керівництву за фінансову підтримку у організації цієї поїздки.

Нехай маленькі таланти й надалі надихають усіх нас і радують своїми новими успіхами та перемогами!  Хай у кожного буде своя власна казка, яскрава і неповторювана!
 За повідомленням відділу культури.

 
© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua