www.romny.osp-ua.info

Відтепер Свідоцтво про народження можливо отримати в пологовому будинку
30.12.2015

Працівники відділу ДРАЦС по місту Ромни Роменського міськрайонного управління юстиції “тимчасово змінили своє розташування”: начальник відділу Оксюта Людмила, начальник Роменського міськрайонного управління юстиції Павліна Оганесян зустрічають щасливих батьків в пологовому будинку. Зазначимо, така «прописка» уже стала реальністю, адже упроваджуючи цю справу в кожному місті і районі області, у пологових будинках будуть облаштовані спеціальні кімнати реєстраторів.

В урочистій церемонії  взяли участь міський голова Сергій Салатун,  заступник міського голови Ігор Тетірко, начальник відділу з питань внутрішньої політики Альона Павлусенко.

Подружжю Дорошенко вручили Свідоцтво про народження синочка Миколайчика.

Офіційна церемонія перетворилася на щасливе родинне свято: було багато привітань, усі бажали малюку зростати щасливими і здоровими на радість батькам і для гордості країни.

Відтепер при бажанні батьків  свідоцтва про народження можуть видаватися в закладах охорони здоров’я, де приймаються пологи. Ця послуга безкоштовна.

Для державної реєстрації народження дитини в пологовому будинку необхідно надати оригінали документів:

•        медичне свідоцтво про народження, видане закладом охорони здоров’я;

•        паспорта батьків,

•        свідоцтво про шлюб (при наявності зареєстрованого шлюбу).

Для здійснення реєстрації народження  в пологовому будинку необхідно зателефонувати за номером телефону відділу ДРАЦС  по місту Ромни Роменського міськрайонного управління юстиції у Сумській області 5 32 51.

Примітка:


У випадку наявності різних прізвищ у батьків, обов’язкова згода обох батьків на присвоєння прізвища дитини. Якщо дитина народилась у батьків, які не перебувають у зареєстрованому шлюбі, і батько дитини бажає офіційно бути зазначений у документах про народження батьком дитини при державній реєстрації народження, присутність обох при проведенні державної реєстрації народження дитини і подання ними спільної заяви про визнання батьківства є обов’язковою. За результатом проведення  державної реєстрації народження дитини  відділом державної реєстрації актів цивільного стану видається свідоцтво про народження.


За повідомленням Роменського міськрайонного управління юстиції

© Інститут Трансформації Суспільства 2008-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua